متن کامل خبر


 
نخستين همايش بين المللي بازي سازي در منطقه خاورميانه برگزار مي شود

خلاصه خبر: بنياد ملي بازي هاي رايانه اي در نظر دارد نخستين و بزرگ ترين همايش بين المللي بازي سازي در منطقه خاورميانه به نام tehran game convention را با همكاري شركت فرانسوي Game connection در روزهاي 15 و 16 تير ماه 96 در مركز همايش هاي بين المللي صدا و سيما برگزار كند.

بنياد ملي بازي هاي رايانه اي در نظر دارد نخستين و بزرگ ترين همايش بين المللي بازي سازي در منطقه خاورميانه به نام tehran game convention را با همكاري شركت فرانسوي Game connection در روزهاي 15 و 16 تير ماه 96 در مركز همايش هاي بين المللي صدا و سيما برگزار كند.
با توجه به اينكه ايران يكي از كشورهاي خاورميانه با بزرگ ترين جمعيت جوان است و نيز دومين بازار بزرگ بازي هاي ويديوئي در خاورميانه و يكي از بزرگ ترين توليدكنندگان منطقه است، هدف اصلي اين رويداد اتصال صنعت بازي هاي رايانه اي كشورهاي خاورميانه و ايران به صنعت جهاني بازي هاي رايانه اي است كه فرصتي بي نظير را براي ارتقاي دانش و توسعه كسب و كار فعالان صنعت بازي هاي رايانه اي فراهم خواهد آورد.
حضور بيش از 2500 فعال بازي سازي داخلي و 30 سخنران و 30 شركت مطرح بين المللي همراه با ايجاد فضاي B2B و ملاقات تجاري، برگزاري 60 كنفرانس تخصصي در حوزه هاي فني، هنري، تجاري و بازاريابي، ‌طراحي بازي، توليد و مديريت و نيز 5 كلاس فوق حرفه اي روزانه توسط استادان و صاحب نظران مطرح حوزه بازي هاي رايانه اي از برنامه هاي اين گردهمايي دو روزه خواهد بود.
اين همايش مي تواند راهگشاي دانشجويان رشته هاي علوم پايه، مهندسي و هنر براي ورود به موفق به بازار كسب و كار باشد.
معرفي اين رويداد به استادان،‌ دانشجويان و پژوهشگران علاقه مند به حوزه بازي هاي رايانه اي امكان حضور و فرصت تعامل با دانشگاه هاي خارجي در موضوعاتي نظير همكاري هاي علمي، ‌تبادل دانشجو، ايجاد مراكز تحقيقاتي مشترك و همين طور برگزاري رويدادها و دوره هاي آنلاين آموزشي را فراهم خواهد كرد.

16 اردیبهشت 1396 / تعداد نمایش : 1248