متن کامل خبر


 
مراسم تجلیل از كاركنان جانباز دانشگاه برگزار شد

خلاصه خبر: به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، رييس دانشگاه با جمعي از جانبازان دانشگاه ديدار كرد.

به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، رييس دانشگاه با جمعي از جانبازان دانشگاه ديدار كرد.
در اين نشست دكتر احمدي رييس دانشگاه در سخناني ضمن تبريك روز جانباز به حاضران در جلسه اظهار داشت: شما جانبازان عزيز معنويت را در محيط كار خود جاري مي كنيد و در بعد سازندگي و پيشبرد اهداف بزرگ كشور ، شما سرباز اين ميدان هستيد و روحيه تهاجمي، فعال و پويايي كه در پيشبرد اهداف دفاع مقدس و جهاد و ايثارگري در راه خدا صرف كرديد در عرصه سازندگي و پيشبرد اهداف كشور و اعتلاي علمي،‌ فناوري، اخلاقي ، اجتماعي، ايماني و ديني نيز به كار مي گيريد و همه روحيه صبر و مقاومت را از شما فرا مي گيرند.
وي اظهار داشت: شما در طرح راهبردي دانشگاه نيز جزء حاميان طرح باشيد و با وجود خود به ديگران نيز روحيه بدهيد و پيام خود را به جامعه دانشگاهي به ويژه نسل جديد به طور صحيح منتقل نماييد.

مراسم تجلیل از كاركنان جانباز

در ادامه توديع و معارفه مشاور رييس و مسئول امور كاركنان جانباز و ايثارگر برگزار شد. در اين مراسم رييس دانشگاه از سيد ناصر ميري مسئول پيشين امور کارکنان جانباز و ایثارگر تشكر و قدرداني كرد و براي محمد خادمي مشاور و رييس جدید امور كاركنان جانباز و ايثارگر آرزوي موفقيت نمود.
در پايان حاضران در جلسه به بيان نظرات و پيشنهادهای خود پرداختند و از تلاش ها و خدمات جانبازان دانشگاه با اهداي لوح تقدير تجليل به عمل آمد.

12 اردیبهشت 1396 / تعداد نمایش : 1012