متن کامل خبر


 
نشست علمی و هم اندیشی آموزش دانشگاهی برگزار می شود

خلاصه خبر: معاونت آموزشی دانشگاه در راستای گرامیداشت دهه سرآمدی آموزش یازدهم اردیبهشت ماه جاری نشست علمی و هم اندیشی آموزش دانشگاهی را با حضور صاحبنظران و اساتید مجرب آموزش عالی برگزار می کند.

معاونت آموزشی دانشگاه در راستای گرامیداشت دهه سرآمدی آموزش یازدهم اردیبهشت ماه جاری نشست علمی و هم اندیشی آموزش دانشگاهی را با حضور صاحبنظران و اساتید مجرب آموزش عالی برگزار می کند.
مدیریت برنامه ریزی، گسترش و بازنگری معاونت آموزشی دانشگاه، نشست علمی و هم اندیشی آموزش دانشگاهی را با حضور اعضاء هیأت علمی صاحبنظر و مجرب ( دکتر توفیقی، دکتر شریعتی نیاسر، دکتر مهرعلیزاده، دکتر مهرمحمدی و دکتر فراستخواه) روز دوشنبه یازدهم اردیبهشت ماه جاری از ساعت 10 تا 12:30 در سالن اجتماعات شهید مطهری دانشگاه برگزار می کند.

نشست علمی و هم اندیشی آموزش دانشگاهی

محورهای این نشست علمی و هم اندیشی شامل: بازدارنده های کیفیت آموزش در آموزش عالی ایران، شاخص های استاد سرآمد در آموزش دانشگاهی، زخم ها/ ناخوشی های آموزش دانشگاهی و در نهایت سرآمدی آموزش دانشگاهی می باشد. در پایان نشست نیز میزگردی با حضور صاحبنظران و به منظور بحث و تبادل نظر با شرکت کنندگان در جلسه برگزار می شود.
گفتنی است با هدف فراهم کردن زمینه های رشد و بالندگی اساتید در حوزه مدیریت آموزش عالی و گسترش صلاحیت های حرفه ای آنان، به اعضای هیأت علمی متقاضی به ویژه اساتید جدید الاستخدام، گواهی نامه حضور در دوره دانش افزایی با موضوع یاد شده ارائه می گردد.

10 اردیبهشت 1396 / تعداد نمایش : 1552