متن کامل خبر


 
اولین کارگاه بین المللی پیشرفته علوم اعصاب ایران

خلاصه خبر: اولین کارگاه بین المللی پیشرفته علوم اعصاب با همکاری سازمان جهانی تحقیقات مغز (IBRO) و دانشگاه های تربیت مدرس و علوم پزشکی شهید بهشتی 9 تا 21 اردیبهشت ماه جاری در سالن جابربن حیان دانشگاه تربیت مدرس و سالن شهید رحیمی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

اولین کارگاه بین المللی پیشرفته علوم اعصاب با همکاری سازمان جهانی تحقیقات مغز (IBRO) و دانشگاه های تربیت مدرس و علوم پزشکی شهید بهشتی 9 تا 21 اردیبهشت ماه جاری در سالن جابربن حیان دانشگاه تربیت مدرس و سالن شهید رحیمی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.
اولین کارگاه بین المللی پیشرفته علوم اعصاب با همکاری سازمان جهانی تحقیقات مغز (IBRO) با هدف آشنایی دانشجویان دکتری و پسا دکتری با موضوعات و تکنیکهای پیشرفته پژوهش در زمینه علوم اعصاب شناختی با حضور اساتید برجسته ای از کشورهای آمریکا، آلمان، انگلیس، سوییس و ایران از نهم اردیبهشت ماه در دانشگاه تربیت مدرس و علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.
گفتنی است در ده سال اخیر بیش از 7 دوره از کارگاه های علوم اعصاب IBRO در ایران برگزار گردید ولی تا کنون کارگاه پیشرفته که نیازمند به وجود زیرساخت ها و دانش سطح بالا می باشد برگزار نشده است. سازمان جهانی تحقیقات مغز (IBRO) از طریق برگزاری کنگره ها و کارگاه های مختلف و همچنین انتشار مجلات علمی نقش مهمی در گسترش علوم اعصاب در دنیا ایفا کرده اما اغلب کارگاه های پیشرفته برگزار شده در آسیا در کشورهای ژاپن، چین و کره جنوبی بوده است.

9 اردیبهشت 1396 / تعداد نمایش : 1101