متن کامل خبر


 
بیست و پنجمین همایش سالانه بین المللی مهندسی مکانیک برگزار می شود

خلاصه خبر: بیست و پنجمین همایش سالانه بین المللی مهندسی مکانیک 12 تا 14 اردیبهشت ماه جاری در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

بیست و پنجمین همایش سالانه بین المللی مهندسی مکانیک 12 تا 14 اردیبهشت ماه جاری در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
بیست و پنجمین همایش سالانه بین المللی مهندسی مکانیک با همکاری انجمن مهندسان مکانیک ایران و با هدف تبادل اطلاعات علمی بین اساتید، دانشجویان، پژوهشگران، مهندسان و صنعتگران این حوزه و ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی دانشگاه‌ها و واحدهای صنعتی، دوازدهم اردیبهشت ماه جاری به مدت سه روز در دانشگاه برگزار می گردد.
محورهای اصلی این همایش شامل: مکانیک جامدات، مکانیک ضربه، دینامیک، ارتعاشات و آکوستیک، کنترل و رباتیک، مکاترونیک، ساخت و تولید، مکانیک سیالات، توربو ماشین، ترمودینامیک، انتقال حرارت، انرژی و محیط زیست، بیو مکانیک، میکرو و نانو مکانیک، مهندسی خودرو، مهندسی هوا فضا، مکانیک مواد مرکب و مکانیک مواد هوشمند می باشد.
همچنین برگزاری پنل تخصصی " نقش اقتصاد دانش بنیان در تولید و اشتغال"، نمایشگاه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و کارگاه های آموزشی- تخصصی از قسمت های ویژه همایش می باشد.
گفتنی است در حاشیه بیست و پنجمین همایش سالانه بین المللی مهندسی مکانیک، مسابقه طرح های نوآورانه در آموزش مهندسی مکانیک با همکاری و حمایت موزه علوم و فناوری برگزار می شود.

6 اردیبهشت 1396 / تعداد نمایش : 1135