متن کامل خبر


 
عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان استاد پیشکسوت انتخاب شد

خلاصه خبر: از سوی شاخه ایرانی موسسه مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) ، عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان استاد پیشکسوت مهندسی برق در زمینه آموزش انتخاب شد.

از سوی شاخه ایرانی موسسه مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) ، عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان استاد پیشکسوت مهندسی برق در زمینه آموزش انتخاب شد.
دکتر حسین سیفی، عضو هیأت علمی گروه قدرت دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر و مدیر مرکز ملی مطالعات و برنامه ریزی شبکه های قدرت، از سوی شاخه ایرانی موسسه مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) به عنوان استاد پیشکسوت مهندسی برق در زمینه آموزش انتخاب شد.
مؤسسه مهندسان برق و الکترونیک فعالیت خود را از سال 1963 به منظور کمک به پیشبرد فناوری در حوزه‌های وابسته بهمهندسی برق و کامپیوتر در آمریکا آغاز کرد و شاخه ایرانی آن موسسه در سال 1970 تأسیس شد. در حال حاضر ۳۶ شاخه ی دانشجویی بخش ایران موسسه بین المللی IEEE در دانشگاه های معتبر کشور فعال است.
گفتنی است دکتر حسین سیفی دارای مدرک دکتری مهندسی برق- قدرت از دانشگاه منچستر يومیست انگلستان و عناوین استاد نمونه کشوری و پژوهشگر برتر سال می باشد. وی تا کنون 7 جلد کتاب، 46 عنوان مقاله در نشریات داخلی و 49 عنوان مقاله در نشریات معتبر خارجی به چاپ رسانده و بیش از 60 مقاله در کنفرانس ها و مجامع علمی داخلی و بین المللی ارائه نموده است. دکتر سیفی همچنین دارای مسئولیت های اجرایی در شرکت توانیر، وزارت نیرو، کمیته برنامه ریزی برق کشور و... بوده است.
روابط عمومی دانشگاه کسب این موفقیت را به دانشگاهیان تبریک می گوید.

2 اردیبهشت 1396 / تعداد نمایش : 2135