متن کامل خبر


 
فراخوان دومین ایده بازار شهری

خلاصه خبر: مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران برای برگزاری دومین ایده بازار شهری با حضور نخبگان و علاقمندان به مباحث مدیریت شهری فراخوان داد.

مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران برای برگزاری دومین ایده بازار شهری با حضور نخبگان و علاقمندان به مباحث مدیریت شهری فراخوان داد.
دومین ایده بازار شهری با شعار آیا برای اداره بهتر شهرتان ایده ای دارید؟ و با هدف ارتقاء سطح زندگی شهری با بهره گیری از ایده های نوآورانه شهروندان، مشارکت شهروندان در مدیریت شهر و همچنین پرورش ایده های کاربردی مطابق با نیازهای مدریت شهری و عملیاتی کردن آنها، برگزار می شود.
دومین ایده بازار شهری هفدهم اردیبهشت ماه سال جاری حول محورهای معماری و شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک، محیط زیست و خدمات شهری، اقتصاد و مدیریت شهری، اجتماعی و فرهنگی، زیرساخت های عمرانی، مدیریت بحران و... برگزار می گردد.
گفتنی است مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با هدف پرورش و بهره گیری از ایده های خلاقانه وکاربردی شهروندان در ارتقاء سطح زندگی شهری، دبیرخانه دائمی ایده بازار شهری را ایجاد نموده و نخستین جشنواره ایده بازار تخصصی شهرداری تهران را در سال 95 برگزار کرد. علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://uib.tehran.ir   مراجعه کنند.

15 فروردین 1396 / تعداد نمایش : 1222