متن کامل خبر


 
از ورزشکاران برتر دانشکده کشاورزی تجلیل شد

خلاصه خبر: از ورزشکاران برتر دانشکده کشاورزی که در مسابقات کنسرسیوم شهرک پژوهش، علم و فناوری حائز مقام برتر شده بودند تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

از ورزشکاران برتر دانشکده کشاورزی که در مسابقات کنسرسیوم شهرک پژوهش، علم و فناوری حائز مقام برتر شده بودند تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
در این مراسم كه 22 اسفند ماه در دفتر رياست دانشكده كشاورزي برگزار شد، دکتر علی اصغر طالبی، رئیس دانشکده، ضمن تشکر و قدردانی از تلاش ورزشکاران دانشکده، موفقیت و پیروزی های چشمگیر تیم های مختلف ورزشی دانشکده را در این المپیاد ورزشی تبریک گفت.
وي با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در مورد اهمیت ورزش خصوصا ورزش جوانان و دانشجویان، خواهان تداوم حرکت همزمان در دو مسیر علم و ورزش شد و تاکید کرد که این موارد با اخلاص، تقوا و ایمان به لطف بیکران الهی میسر خواهد شد.
رئیس دانشکده همچنین بر اهمیت لزوم ورزش کارکنان ادارات، تاكيد و برای کارکنان ورزشکار دانشکده، سلامتی و عزت آرزو کرد.
پس از سخنان رئیس دانشکده، از تمامی ورزشکاران با اهدای جایزه و لوح تقدیر، تشکر و قدردانی شد.
در این مراسم همچنین از زحمات مرتضی نعیمی، کارمند حوزه ریاست، که به عنوان رابط ورزشی دانشکده کشاورزی در این المپیاد ورزشی معرفی شده بود، با اهدای لوح یادبود، قدردانی به عمل آمد.

از ورزشکاران برتر دانشکده کشاورزی تجلیل شد

گفتنی است المپیاد ورزشی کنسرسیوم شهرک پژوهش، به صورت سالیانه در بهمن ماه و به مناسبت گرامیداشت دهه ی فجر انقلاب اسلامی برگزار می گردد که در سال جاری ورزشکاران دانشکده کشاورزی در قالب تیم های شنا، شطرنج، والیبال، تنیس روی میز، دوومیدانی و فوتبال دستی در دو بخش آقایان و خانم ها حائز مقام های برتر شدند.

25 اسفند 1395 / تعداد نمایش : 1097