متن کامل خبر


 
برگزاری این حرکت های معنوی و ارزشمند آرمان های شهدا را زنده نگه می دارد

خلاصه خبر: طی مراسمی که روز دوشنبه 23 اسفندماه با حضور رئیس دانشگاه در سالن اجتماعات شهید خلوتی دانشکده کشاورزی برگزار شد، از عوامل اجرایی ستاد استقبال، تشییع و خاکسپاری شهید گمنام دانشکده تقدیر شد.

طی مراسمی که روز دوشنبه 23 اسفندماه با حضور رئیس دانشگاه در سالن اجتماعات شهید خلوتی دانشکده کشاورزی برگزار شد، از عوامل اجرایی ستاد استقبال، تشییع و خاکسپاری شهید گمنام دانشکده تقدیر شد.
در این مراسم که با حضور هیأت رئیسه، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده کشاورزی برگزار شد، دکتر احمدی ضمن قدردانی از زحمات تمامی دست اندرکاران که از صمیم قلب بدون چشم داشت دنیوی با همت و ابتکار آن مراسم را به بهترین شکل برگزار کردند گفت: برگزاری این حرکت های معنوی در دانشگاه به دست اهالی علم و تحقیق و پژوهش بسیار معنا دارد. نگاه مردم به دانشگاهیان است و بدین صورت دانشگاه می تواند الگویی برای جامعه بوده و جریان سازی کند.
رئیس دانشگاه ادامه داد: آن شهید جوان گمنام همچون پرنده ای ملکوتی است که دانشکده کشاورزی را به عنوان آشیانه برای آرام گرفتنش انتخاب کرده و شما دانشگاهیان با لبیک به آن شهید و آرمان های والایش، او را در کنار خود پذیرفتید. مشارکت در اینگونه حرکت های ارزشمند قلب انسان را پاک و بی آلایش کرده و روحیه آزادی خواهی و عدالت ورزی را زنده نگه می دارد.
در بخش دیگری از این مراسم دکتر طالبی رئیس دانشکده کشاورزی ضمن ارائه گزارشی کوتاه از اقدامات انجام شده و معرفی کمیته های فعال در ستاد استقبال، تشییع و خاکسپاری شهید گمنام گفت: اجرای این مراسم باشکوه، از حدود یکسال پیش به همت بسیج دانشجویی آغاز و با جلسات متعدد و مشارکت مخلصانه جمع کثیری از همکاران، دانشجویان، نهادها و مؤسسات دنبال شد و در نهایت با حضور گسترده مردم در مسیری 2 و نیم کیلومتری برگزار گردید. این مراسم پایان یافت اما آنچه مهم است همانا تداوم راه شهدا و زنده نگه داشتن آرمان شهیدان می باشد.
در پایان این مراسم پس از تقدیر از عوامل اجرایی ستاد، دانشگاهیان با حضور بر مزار شهید گمنام و قرائت فاتحه به مقام شامخ وی ادای احترام کردند.

23 اسفند 1395 / تعداد نمایش : 1105