متن کامل خبر


 
دانش آموخته کارشناسی ارشد دانشگاه، به عنوان پژوهشیار معرفی و تقدیر شد

خلاصه خبر: مژده حدادی دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته بیوشیمی دانشگاه در اولین دوره جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی به عنوان پژوهشیار معرفی و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و مدال تقدیر شد.

مژده حدادی دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته بیوشیمی دانشگاه در اولین دوره جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی به عنوان پژوهشیار معرفی و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و مدال تقدیر شد.
در اولین دوره جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی که به همت شبکه پژوهشگران ایرانی و با هدف ایجاد انگیزه بیشتر برای ادامه فعالیت های پژوهشی و همچنین به منظور معرفی و شناسایی پژوهشگران جوان و تقدیر از پژوهشگران پیشکسوت، 6 اسفندماه جاری در بابلسر برگزار شد، مژده حدادی دانش آموخته کارشناسی ارشد بیوشیمی دانشگاه با کسب امتیازات پژوهشی بالا بخاطر ارائه 3 مقاله و کتاب به عنوان پژوهشیار معرفی و به دریافت تندیس، لوح تقدیر و مدال جشنواره نائل شد.
مژده حدادی عضو شورای مرکزی انجمن دانش آموختگان و دبیر کمیته آموزش و پژوهش این انجمن، رابط ستاد نانو با دانشگاه تربیت مدرس و عضو کانون سبز دانشگاه می باشد.
گفتنی است حدادی پیش از این نیز در نخستین اجلاس اقتصاد زیستی در سال 94 به عنوان ارائه دهنده ایده برتر مورد تقدیر قرار گرفت و در دومین جشنواره حرکت دانشگاهی (سال 94) نیز مفتخر به دریافت تندیس انجمن برتر گردید. وی همچنین در سال 94 مدیر مسئول و سردبیر نشریه لبخند علم وابسته به انجمن علمی و دانشجویی بیوشیمی بود.

22 اسفند 1395 / تعداد نمایش : 1560