متن کامل خبر


 
دکتر محمدزاده از یک عمر پشتیبانی و خدمات ارزنده، مفید و مؤثر همکاران بازنشسته تجلیل کرد

خلاصه خبر: دکتر محمدزاده معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه نوزدهم اسفندماه جاری در آئین تجلیل از بازنشستگان، جایگاه والای دانشگاه تربیت مدرس و تربیت 30هزار دانش آموخته دانشگاه را نتیجه یک عمر پشتیبانی و ارائه خدمات ارزنده، مفید و مؤثر بازنشستگان دانست.

دکتر محمدزاده معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه نوزدهم اسفندماه جاری در آئین تجلیل از بازنشستگان، جایگاه والای دانشگاه تربیت مدرس و تربیت 30هزار دانش آموخته دانشگاه را نتیجه یک عمر پشتیبانی و ارائه خدمات ارزنده، مفید و مؤثر بازنشستگان دانست.
در ابتدای مراسم دکتر محمدزاده ضمن خیر مقدم به همکاران بازنشسته و خانواده های آنان، برگزاری جشن های ایرانیان را در دو بخش متفاوت تقسیم بندی کرد و گفت: ما ایرانی ها در دو مقطع مختلف جشن می گیریم. گاهی جشن های ما مصادف با آغاز است مانند جشن نوروز که با آمدن بهار و شروع سال جدید توأم می شود. اما گاهی نیز برای پایان کارهایمان مانند دانش آموختگی دانشجویان و فارغ التحصیلی دانش آموزان، جشن می گیریم.
وی با اشاره به اینکه جشن های پایانی از معنا و مفهوم ویژه تری برخوردار هستند افزود: جشن امروز نیز از همان جشن هایی است که در پایان برگزار می کنیم. حالا دیگر زمان به بارنشستن زحمات 30 ساله همکاران بازنشسته است. این جشن بخاطر بزرگداشت یک عمر خدمات صادقانه، ارزنده و مؤثر در یک مرکز علمی و دانشگاهی و درمسیر پشتیبانی از فعالیت های علمی برگزار می شود.
معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه ادامه داد: چهره برخی از همکاران را از روزهای نخست تأسیس دانشگاه به یاد دارم. افرادی که با وجود شرایط و امکانات محدود، 30 سال از عمر خود را برای رشد و اعتلای دانشگاه صرف کردند. آنها باعث شدند تا دانشگاه تربیت مدرس که مولود انقلاب و دانشگاهی برای تعلیم اساتید بود، امروز به جایگاهی والا در آموزش عالی کشور برسد. وجود 30 هزار دانش آموخته و بیش از دوهزار دانشجوی شاغل به تحصیل بدون پشتیبانی این همکاران بازنشسته امکان پذیر نبود. حاصل زحمات بازنشستگان دانشگاه باقیات الصالحاتی است که آثار و نتایج آن برای نسل های آینده و جامعه خواهد بود.

آئین تجلیل از بازنشستگان دانشگاه

دکتر محمدزاده ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای بازنشستگان دانشگاه گفت: امروز فصل جدیدی در زندگی شما در کنار خانواه آغاز می شود. امیدوارم که با آرامش، شادی و در کمال سلامتی شاهد و زمینه ساز موفقیت های فرزندان و نوه های خود باشید. بازنشستگی همکاران به معنی عدم حضور آنها در دانشگاه یا کمرنگ شدن حضور آنها نیست. ما همواره به تجربیات آنها نیازمندیم.
گفتنی است در این مراسم علاوه بر 25 بازنشسته دانشگاه، از صالح عباسی کارمند جانباز شیمیایی دانشگاه که به دلیل شدت آسیب ها به مدت 15 سال در منزل تحت استراحت و مراقبت های پزشکی می باشد نیز تجلیل شد.

21 اسفند 1395 / تعداد نمایش : 1267