متن کامل خبر


 
آيين تجليل از بازنشستگان دانشگاه برگزار شد

خلاصه خبر: در مراسمي كه با حضور رييس دانشگاه، هيات رييسه و جمعي از بازنشستگان و خانواده هاي آنان نوزدهم اسفند ماه در سالن استاد مطهري دانشگاه برگزار شد، از كارمندان بازنشسته دانشگاه تجليل به عمل آمد.

در مراسمي كه با حضور رييس دانشگاه، هيات رييسه و جمعي از بازنشستگان و خانواده هاي آنان نوزدهم اسفند ماه در سالن استاد مطهري دانشگاه برگزار شد، از كارمندان بازنشسته دانشگاه تجليل به عمل آمد.
دكتر احمدي رييس دانشگاه در اين مراسم ضمن خير مقدم به بازنشستگان و خانواده هاي آنان اظهار داشت: امروز 30 نفر از كارمندان دانشگاه مفتخر به بازنشستگي مي شوند و در اين جشن پايان خدمت حضور به هم رسانده اند.
وي افزود: كارمندان دانشگاه تربيت مدرس از جنس خاصي هستند و اكثر آنان كوله باري از تلاش ها و تجربه هاي با افتخار دوران انقلاب و جنگ تحميلي را دارند. در سال هاي ابتدايي تاسيس دانشگاه، كارمندان شريف و پاكدل و زحمتكش زحمات بسياري را متحمل شدند تا فرآيند آموزش دانشجويان به خوبي طي شود. امروز اين كاركنان شريف، كارنامه پرافتخار و پر از فضيلت و شرافت انساني را به ثبت رساندند و با تلاش هاي خود دانشگاه را به تراز دومين دانشگاه برتر كشور رساندند و اين تلاش همه شما بزرگان اين دانشگاه است و من بر دستان پر تلاش شما بوسه مي زنم.
وي ضمن تشكر از تلاش هاي معاونت پشتيباني دانشگاه تصريح كرد:‌ اين معاونت طي دو سال گذشته زحمات زيادي در راستاي بهبود وضعيت صنفي كاركنان و بازنشستگان صورت داده است كه بخشي از آن ها محقق شده و بخشي از آن در سال آينده به اتمام مي رسد.

آيين تجليل از بازنشستگان دانشگاه

وي در پايان خاطر نشان كرد: دانشگاه به راهنمايي هاي بازنشستگان عزيز همچنان نيازمند است و اميدواريم بتوانيم از تجربه و مشاوره هاي اين عزيزان استفاده نماييم.

21 اسفند 1395 / تعداد نمایش : 1732