متن کامل خبر


 
دانشگاه تربیت مدرس به صورت قراردادی استخدام می کند

خلاصه خبر: دانشگاه تربیت مدرس برای تکمیل کادر نیروی انسانی خود از میان فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی دعوت به همکاری می کند.

دانشگاه تربیت مدرس برای تکمیل کادر نیروی انسانی خود از میان فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی دعوت به همکاری می کند.
دانشگاه از افراد در عناوین شغلی کارشناس اطلاعات و آمار یک نفر ( مرد/زن) با مدرک کارشناسی رشته آمار ، تسلط به زبان انگلیسی، دارای تجربه مناسب در زمینه انجام تحلیل های آماری و کارشناس امور بازنشستگی یک نفر (مرد) با مدرک کارشناسی یکی از رشته های مدیریت دولتی، حسابداری، تسلط به زبان انگلیسی، آشنایی با احکام کارگزینی و مقررات بیمه ها و بازنشستگی، دعوت به همکاری می کند.
متقاضیان می‌توانند رزومه شخصی، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، تصویر شناسنامه، تصویر کارت ملی و تصویر کارت پایان خدمت خود را با ذکر عنوان شغل مورد نظر حداکثر تا یک هفته پس از انتشار خبر در قالب یک فایل pdf به آدرس الکترونیکی edari@modares.ac.ir به نام مدیریت امور اداری دانشگاه ارسال کنند.
اخذ مدرک از دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم با معدل بالای 15، حداکثر سن برای دارندگان مدرک کارشناسی 30 سال، بومی تهران، طی دوره ICDL با ارائه گواهی معتبر و ترجیحا داشتن حداقل دو سال سابقه کار مرتبط با عنوان شغلی مورد نظر از شرایط پذیرش می باشد. همچنین به مدارک ناقص و در خواست دانشجویان شاغل به تحصیل ترتیب اثر داده نمی شود.
گفتنی است، پس از انجام مراحل مصاحبه و گزینش پذیرفته‌شدگان به صورت قرار‌دادی استخدام می‌شوند.

15 اسفند 1395 / تعداد نمایش : 2677