متن کامل خبر


 
محورهای فعالیت مشاوران در امور بانوان دانشگاه های کشور اعلام شد

خلاصه خبر: به دنبال برگزاری گردهمایی مشاوران در امور زنان و خانواده رؤسای دانشگاه های سراسر کشور در بهمن ماه سالجاری ، محورهای مورد تأیید وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در زمینه فعالیت های آتی این مشاوران اعلام شد.

به دنبال برگزاری گردهمایی مشاوران در امور زنان و خانواده رؤسای دانشگاه های سراسر کشور در بهمن ماه سالجاری ، محورهای مورد تأیید وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در زمینه فعالیت های آتی این مشاوران اعلام شد.
بر این اساس تلاش برای ارتقاء کیفیت زندگی زنان دانشگاهی ( دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی)، شناسایی اعضای هیأت علمی توانمند جهت بهره گیری از توان آنها برای پست های مدیریتی، توجه به نقش های چندگانه زنان جهت تحکیم خانواده با تأکید بر آموزه های دینی و تلاش برای شناسایی نیازهای فرهنگی و اجتماعی دانشجویان دختر محورهای مورد تأیید دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در زمینه فعالیت های مشاوران در امور زنان و خانواده دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور می باشد.
گفتنی است، گردهمایی مشاوران در امور زنان و خانواده رؤسای دانشگاه های سراسر کشور دهم بهمن ماه با هدف همگرایی و همفکری برنامه های مشترک، هم اندیشی در مسیر عملیاتی شدن اهداف و ترسیم وضعیت موجود با حضور دکتر فرهادی وزیر علوم،دکتر الهه حجازی مشاور وزیر در امور بانوان و دکتر مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان در محل وزارت علوم برگزار شد. دکتر منصوره موحدین مشاور رئیس دانشگاه تربیت مدرس در امور بانوان و خانواده نیز در این نشست حاضر بود.

2 اسفند 1395 / تعداد نمایش : 1202