متن کامل خبر


 
معرفی مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی

خلاصه خبر: مسئول جديد بسيج دانشجويي دانشكده كشاورزي ، بيست و دوم مهر ماه در اين دانشكده معرفي شد.

مسئول جديد بسيج دانشجويي دانشكده كشاورزي ، بيست و دوم مهر ماه در اين دانشكده معرفي شد.

در اين مراسم كه با حضور دکتر علی اصغرطالبی، رئیس دانشکده کشاورزی، دکتر مجید آقاعلیخانی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده، حجت الاسلام دلنواز، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده، میثم هادی پور مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه و حسین اورکی مسئول پیشین بسیج دانشجویی دانشگاه و جمعی از اعضای بسیج دانشجویی برگزار شد؛ سجاد سعدی، دانشجوی رشته مهندسی مکانیک بیوسیستم، به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی، پایگاه شهید بناری، معرفی شد.

در این مراسم دکتر طالبی، با اشاره به فرمایشات گهربار حضرت امام راحل (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری به نقش حیاتی و مهم بسیج تاکید کرد و گفت: همچنان که حضرت امام راحل فرمودند بسیج لشکر مخلص خداست و از بدو تاسیس تاکنون نقش خود را در حفظ تمامیت ارضی و حفظ ارزش های انقلاب و نظام به خوبی ایفا نموده است.
دکتر طالبی ادامه داد: بسیج در قالب حزب و جناح نمی گنجد، بلکه اهداف بسیج والاتر و بالاتر از اهداف جناح ها و تفکرات جناحی است.

وي افزود: بسیج متعلق به همه ی ملت ایران است و ملت ایران نیز مدیون بسیجیان دیروز و امروزند. بسیج از ارکان قدرت نظام و سرمایه جاویدان ملت ایران و رمز ماندگاری و استحکام کشور جمهوری اسلامی است.
رئیس دانشکده کشاورزی با اشاره به نقش اساسی بسیج دانشجویی در دفاع از ارزش های انقلاب و نظام خاطر نشان كرد : بسیج دانشجویی تاکنون نقش خود را به درستی ایفا نموده است و امروز نیز با فتح قله های علم و فناوری، به خوبی بر نقش ارزشمند خود در استحکام بخشیدن به ستون های قدرت و اقتدار نظام واقف است.
دکتر طالبی در پایان سخنان خود اظهار داشت: امیدوارم که دانشجویان بسیجی با تمسک به ارزش های اخلاقی، اسلامی و انقلابی الگوی شایسته ای برای جوانان امروز و فردای این کشور باشند.
پس از سخنان رئیس دانشکده کشاورزی، دکتر آقاعلیخانی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده کشاورزی و حجت الاسلام دلنواز، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده، ضمن اعلام حمایت همه جانبه از حوزه های مختلف بسیج دانشجویی، برای مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی، در جهت پیشبرد اهداف بسیج، آرزوي توفیق روز افزون کردند.
گفتنی است در پایان این مراسم از تلاش محسن خواجه پور، مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی قدردانی بعمل آمد.

29 مهر 1394 / تعداد نمایش : 982