متن کامل خبر


 
سخنرانی دکتر بادامچیان از مبارزین انقلاب اسلامي در مسجد دانشگاه

خلاصه خبر: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سخنرانی دکتر اسدالله بادامچیان از مبارزان انقلاب و عضو حزب موتلفه اسلامی هفدهم بهمن ماه پس از نماز ظهر و عصر در مسجد قدس دانشگاه برگزار شد.

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سخنرانی دکتر اسدالله بادامچیان از مبارزان انقلاب و عضو حزب موتلفه اسلامی هفدهم بهمن ماه پس از نماز ظهر و عصر در مسجد قدس دانشگاه برگزار شد.
دکتر بادامچیان در ابتدای سخنرانی خود به بحث در مورد سابقه‌ی تمدنی ایران و برجسته بودن این تمدن دربین تمدن های دیگر پرداخت.
وی با بیان اینکه حکومت پهلوی از ابتدا حکومتی وابسته بوده و محمدرضا پهلوی نیز در واقع توسط انگلیس به قدرت رسید، به بررسی وضعیت سیاسی و فرهنگی و اقتصادی آن دوره پرداخت.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامي افزايش تعداد تحصيل كرده ها، پر رنگ شدن نقش اجتماعی سیاسی زنان و افزایش اقتدار ارتش را از جمله مواردي دانست كه در دوران پس از پيروزي انقلاب اسلامي صورت گرفته است.

سخنرانی دکتر بادامچیان

عضو موسس جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به اینکه خواه ناخواه هر انقلابی با معضلات و مشکلاتی روبرو می شود، بیکاری جوانان تحصیل کرده، مشکل ازدواج و مسکن را از جمله مشکلات انقلاب بر شمرد که باید برای آنها چاره‌اندیشی گردد.
وی اظهار کرد: راه حل همه این مشکلات امروز ما وحدت کامل در خدمت ولایت فقیه و با محوریت خط فقاهت و مراجع دینی است.
گفتنی است در پایان، حاضران در مراسم به بيان سوالات خود پرداخته و دكتر بادامچيان نيز به برخي از سوالات مطرح شده پاسخ گفت.

18 بهمن 1395 / تعداد نمایش : 1192