متن کامل خبر


 
"هیأت ویژه گزارش ملی بررسی حادثه ساختمان پلاسکو" اطلاعیه صادر کرد

خلاصه خبر: "هیأت ویژه گزارش ملی بررسی حادثه ساختمان پلاسکو" در اطلاعیه ای از عموم هم میهنان و کارشناسانی که در خصوص دلایل و نحوه شروع و گسترش آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو اطلاعاتی دارند، خواست که این اطلاعات را در اختیار هیأت مذکور قرار دهند.

"هیأت ویژه گزارش ملی بررسی حادثه ساختمان پلاسکو" در اطلاعیه ای از عموم هم میهنان و کارشناسانی که در خصوص دلایل و نحوه شروع و گسترش آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو اطلاعاتی دارند، خواست که این اطلاعات را در اختیار هیأت مذکور قرار دهند.
دبیرخانه "هیأت ویژه گزارش ملی بررسی حادثه ساختمان پلاسکو" با هدف تعیین علل و عوامل وقوع حادثه و تشخیص راههای جلوگیری از تکرار اینگونه حوادث در آینده، در اولین اطلاعیه خود از عموم هم میهنان و کارشناسانی که در خصوص دلایل و نحوه شروع و گسترش آتش سوزی و متعاقب آن فرو ریختن ساختمان پلاسکو اطلاعاتی دارند، خواست که این اطلاعات را در قالب فیلم، عکس، گزارش یا تحلیل کارشناسی در اختیار هیأت مذکور قرار دهند.
بنا بر اعلام دبیرخانه هیأت، نحوه ارسال اطلاعات از 3 طریق شامل: ورود به تارنمای www.modares.ac.ir/~heiatplasco و بارگذاری در آن، ارسال به پست الکترونیکی به نشانی: Heiatplasco@modares.ac.ir و ارسال به دبیرخانه هیأت به نشانی: تهران، بزرگراه جلال آل احمد، پل نصر، صندوق پستی 4-111-14115 تلفن: 88009720 ،دورنگار: 88007598 امکان پذیر می باشد.
گفتنی است نهم بهمن ماه جاری رئیس جمهور در حکمی دکتر محمد تقی احمدی رییس دانشگاه را به ریاست "هیأت ویژه گزارش ملّی بررسی حادثه ساختمان پلاسکو" منصوب و از وی خواست تا ظرف دو ماه «گزارش ملّی» این حادثه را جهت اطلاع مردم شریف ایران منتشر کند.

16 بهمن 1395 / تعداد نمایش : 1856