متن کامل خبر


 
نخستین مسابقه دومینوی دانشجویی برگزار مي شود

خلاصه خبر: نخستین مسابقه دومینوی دانشجویی با محوريت شعار " خرد بايد و دانش و راستي" هفدهم اسفند ماه در دانشگاه برگزار مي شود.

نخستین مسابقه دومینوی دانشجویی با محوريت شعار " خرد بايد و دانش و راستي" هفدهم اسفند ماه در دانشگاه برگزار مي شود.
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در جهت فراهم ساختن زمینه‌های خلاقیت و نوآوری و نیز گسترش فضای نشاط و شادابی در میان دانشجویان با همکاری کمیتۀ دومینو فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور، جشنواره دومینوی دانشجویی را برگزار می‌کند.
نخستین دوره این رقابت‌ها با محوریت شعار دانشگاه «خرد باید و دانش و راستی» در اسفند 95 برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند تا 17 بهمن به ساختمان خوارزمی، معاونت فرهنگی و اجتماعی برای ثبت‌نام مراجعه و نسبت به معرفی تیم و سرگروه اقدام کنند. تمامی دانشجویانی دانشگاه تربیت مدرس می‌توانند در این رقابت شرکت و تیم‌های خود را معرفی کنند با توجه به محدودیت تیم‌های شرکت‌کننده، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت‌نام کرده‌اند..
با توجه به توافق صورت گرفته با کمیته دومینو فدراسیون ورزش‌های همگانی، به منظور آشنایی شرکت‌کنندگان با چگونگی انجام مسابقات و قواعد و ضوابط حاکم بر آن کارگاه آموزشی توسط مدرس تایید شده از فدراسیون ورزش‌های همگانی برگزار خواهد شد. شرکت در این کارگاه برای تیم‌های حاضر در این مسابقه الزامی است.
مسابقه دومینو با حضور دست کم ۵ و حداکثر ۱۰ تیم، در قالب تیم‌های 2 الی 4 نفره از دانشجويان دانشگاه و در ۳ ساعت و به صورت پیوسته برگزار می‌شود.

12 بهمن 1395 / تعداد نمایش : 1159