متن کامل خبر


 
مسابقه سراسري" حرف حساب پايان نامه " برگزار مي شود

خلاصه خبر: دومين دوره مسابقه سراسري حرف حساب پايان نامه با عنوان "ارائه پایان‎نامه در سه دقیقه " 27 بهمن ماه در سالن جابر بن حيان دانشگاه برگزار مي شود.

دومين دوره مسابقه سراسري حرف حساب پايان نامه با عنوان "ارائه پایان‎نامه در سه دقیقه " 27 بهمن ماه در سالن جابر بن حيان دانشگاه برگزار مي شود.
این مسابقه سراسری، رویدادی علمی با رویکردِ مهارتی برای اقناع مخاطبان است که شرکت کنندگان باید طی آن چالش‌های علمی روز را به شیوه‌ای جذاب، مختصر و مفید مطرح کنند؛ به‌گونه‌ای که بتوانند توجه همه مخاطبان تخصصی و عمومی را به موضوع مورد بحث جلب کرده و بستر مناسبی برای ظهور و معرفی پژوهش‌های میان‌رشته‌ای و کاربردی آماده سازند. این مسابقه همچنین می‌تواند به مخاطبان این امکان را بدهد که در کمترین زمان ممکن با چکیده بهترین موضوعات آشنا شده و زمینه‌ی کاری خود را بهتر، سریع‎تر و دقیق‎تر انتخاب نمایند.
اين مسابقه به همت شوراي دبيران انجمن هاي علمي دانشجويي و معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه برگزار مي شود و به نفرات برتر در سه بخش رقابتي ارائه شفاهي، پوستر و ارائه بداهه جوايز ارزنده اي اهدا خواهد شد.
مهلت ثبت نام و ارائه آثار تا تاريخ 15 بهمن ماه مي باشد و علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانند به آدرس اینترنتی http://www.wikandoo.ir/tm3mt مراجعه نمايند.
الگوی این مسابقه برگرفته از دانشگاه کوئینزلند استرالیاست که تحت عنوان "ارائه رساله در سه دقیقه" برای اولین بار در سال 2008 انجام گرفت. اولین دوره مسابقه «حرف حساب پایان‏ نامه» با نگاه ویژه به نیازهای روز جامعه دانشگاهی کشور و ضرورت کاربردی کردن پژوهش‌های دانشگاهی در آذر ماه 1394 در دانشگاه تربیت مدرس بومی‌سازی و برگزار گردید؛ که مورد استقبال دیگر دانشجویان دانشگاه‌های تهران نیز قرار گرفت

5 بهمن 1395 / تعداد نمایش : 1261