متن کامل خبر


 
هشتمين مجمع عمومی شورای صنفی اعضاي غیر هیأت علمی دانشگاه برگزار شد

خلاصه خبر: در هشتمين مجمع عمومی شورای صنفی اعضاي غیر هیأت علمی دانشگاه ، در خصوص پرداخت هزينه اياب و ذهاب كارمندان بحث و تبادل نظر شد.

در هشتمين مجمع عمومی شورای صنفی اعضاي غیر هیأت علمی دانشگاه ، در خصوص پرداخت هزينه اياب و ذهاب كارمندان بحث و تبادل نظر شد.
در اين نشست كه هفتم دي ماه در سالن علامه جعفري دانشگاه برگزار شد؛ اعضاي شوراي مركزي به ارائه گزارش فعاليت هاي سه ماهه شوراي صنفي پرداختند.
يوسف سنايي رئیس شورای صنفی اعضا غیر هیات علمی نيز در خصوص مطالبات مختلف كارمندان مانند هزينه اياب و ذهاب، تبديل وضعيت كاركنان قراردادي به پيماني، رتبه بندي كاركنان، حق بهره وري و سختي كار مطالبي را عنوان كرد.
وي اظهار داشت: موضوع مهم مورد نظر شورای مرکزی برقراری هزینه ایاب و ذهاب کارکنان می باشد و در صورت برقراری هزینه ایاب و ذهاب، براي افرادی که نیاز به استفاده از سرویس ها را دارند برنامه مشخصی طراحی تا آنها نیز متضرر نشوند.

هشتمين مجمع عمومی شورای صنفی

وي تصريح كرد: پس از تاييد مسئولان دانشگاه در آینده نزدیک، نظر سنجی در خصوص این موضوع از طریق شورای صنفی انجام خواهد شد لذا همه همكاران بايد در این نظر سنجی شرکت و پیشنهاد خود را اعم از مثبت و یا منفی بیان كنند تا در صورت تصمیم گیری نهایی، فردی از عدم بیان نظر خود متضرر نشود.
در ادامه اعضاي مجمع عمومي شوراي صنفي كارمندان به بيان نظرات و پيشنهادهای خود در خصوص مسائل مطرح شده پرداختند.

8 دی 1395 / تعداد نمایش : 1175