متن کامل خبر


 
پیام رییس دانشگاه بمناسبت فرا رسیدن سالروز 9 دی

خلاصه خبر: رییس دانشگاه بمناسبت فرا رسیدن سالروز 9 دی، با صدور پیامی ضمن بیعت با آرمانهای نظام و رهبر فرزانه انقلاب، آمادگی خود و دانشگاهیان تربیت مدرس را برای حضور مستمر در تمام عرصه‌های دفاع از انقلاب اسلامی اعلام نمود. متن این پیام به شرح زیر است:

رییس دانشگاه بمناسبت فرا رسیدن سالروز 9 دی، با صدور پیامی ضمن بیعت با آرمانهای نظام و رهبر فرزانه انقلاب، آمادگی خود و دانشگاهیان تربیت مدرس را برای حضور مستمر در تمام عرصه‌های دفاع از انقلاب اسلامی اعلام نمود. متن این پیام به شرح زیر است:
                                                                                    بسم الله الرحمن الرحیم
نهم دیماه سرآغاز فصل جدیدی در تعمیق پیوند امت اسلامی با آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) و بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب در آزمونی بسیار سخت و بزرگ بود. واقعه نهم دیماه که با اراده ملت ولایت مدار ایران اسلامی رقم خورد، نشان داد که سرمایه‌های اجتماعی در جمهوری اسلامی با آگاهی، اعتماد ملی و حضور به موقع در عرصه‌های مختلف، همواره الگویی کم نظیر برای دوست و دشمن و عبرت آموز برای آیندگان خواهند بود. تجربه راهپیمائی نهم دی ماه 1388 بیان این واقعیت است که آنچه انقلاب اسلامی و نظام ارزشی و دینی جمهوری اسلامی را در تقابل با تندبادها و توطئه دشمنان خارجی بیمه می‌نماید، بصیرت نسبت به اوضاع و احوال سیاسی است.
دانشگاهیان تربیت مدرس ضمن بیعت با آرمانهای نظام و رهبر فرزانه انقلاب، آمادگی‌ همه‌ جانبه خود را برای دستیابی به قله‌های رفیع پیشرفت و تعالی در عرصه‌های مختلف‌؛ به ویژه اقتدار روز‌افزون علمی، تاکید بر مواضع انقلابی و حضور مستمر در تمام عرصه‌های دفاع از انقلاب اسلامی اعلام می دارند.
                                                                                    دکتر محمد تقی احمدی
                                                                                       رییس دانشگاه

7 دی 1395 / تعداد نمایش : 1875