متن کامل خبر


 
حضور هیأت دانشگاه نورماندی فرانسه در دانشگاه

خلاصه خبر: هیأتی از دانشگاه نورماندی و مدرسه مدیریت نورماندی، بیست و پنجم آبان ماه ضمن حضور در دانشگاه، با برخی از اساتید دانشکده های مدیریت و اقتصاد و مهندسی برق و کامپیوتر به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

هیأتی از دانشگاه نورماندی و مدرسه مدیریت نورماندی، بیست و پنجم آبان ماه ضمن حضور در دانشگاه، با برخی از اساتید دانشکده های مدیریت و اقتصاد و مهندسی برق و کامپیوتر به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
در این نشست که در سالن شورای دانشکده مدیریت و اقتصاد و با حضور دکتر روزنبرگر از دانشگاه نورماندی، دکتر پیلوین مسئول توسعه فعالیت های مدرسه مدیریت نورماندی، دکتر امید وطنی از فعالان اقتصادی نورماندی و دکتر خاجی مدیر دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه برگزار شد، زمینه های مشترک همکاری میان دانشگاه تربیت مدرس و دانشگاه نورماندی فرانسه بررسی شد.
دکتر روزنبرگر هدف از حضور هیأت فرانسوی متشکل از فعالان اقتصادی، سیاسی و دانشگاهی در ایران را شناسایی فرصت های همکاری فی ما بین در حوزه های مذکور عنوان کرد و در معرفی دانشگاه نورماندی گفت: دانشگاه بزرگ نورماندی با 66 هزار دانشجو در 6 گروه آموزشی و 2 هزار و سیصد استاد و محقق به فعالیت علمی، آموزشی و پژوهشی می پردازد.

حضور هیأت دانشگاه نورماندی فرانسه در دانشگاه

دکتر پیلوین به قدمت مدرسه مدیریت نورماندی در فرانسه و اروپا اشاره کرد و گفت: این مدرسه در سال 1872 میلادی تأسیس شده و قدیمی ترین مدرسه مدیریت در فرانسه و کل اروپا می باشد. دارای بیش از 3 هزار دانشجو، 81 استاد و 4 گروه آموزشی است. این مدرسه در زمینه مدیریت سیستم های لجستیک بویژه سازمان بنادر از شهرت بسیاری برخوردار می باشد.
در این نشست دکتر بهرام سحابی معاون آموزشی و دکتر شعبان الهی معاون پژوهشی دانشکده مدیریت و اقتصاد ضمن معرفی دانشکده و گروه های آموزشی از ایجاد فرصت های مطالعاتی، برگزاری دوره های آموزشی و سمینارهای مشترک، انتقال تکنولوژی و نوآوری، پژوهش های مشترک و تبادل استاد و دانشجو به عنوان برخی زمینه های همکاری نام بردند.
در ادامه هر یک از اساتید حاضر در جلسه به بیان فعالیت های آموزشی و پژوهشی گروه های متبوع خود و حوزه های مورد علاقه برای ایجاد همکاری های مشترک پرداختند.

26 آبان 1395 / تعداد نمایش : 2028