متن کامل خبر


 
اصلاحیه آئین نامه دانشجوی نمونه از سوی سازمان دانشجویی ابلاغ شد

خلاصه خبر: در آغاز ثبت نام بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه، اصلاحیه موادی از آئین نامه دانشجوی نمونه از سوی سازمان دانشجویی به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و تحقیقاتی ابلاغ شد.

در آغاز ثبت نام بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه، اصلاحیه موادی از آئین نامه دانشجوی نمونه از سوی سازمان دانشجویی به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و تحقیقاتی ابلاغ شد.
اصلاحیه مذکور در خصوص مواد مرتبط با مقالات، آزمون زبان، مسابقات و جشنواره های علمی، عضویت در نهادهای نظارتی، مسابقات فرهنگی و سایر فعالیت های فرهنگی، در تاریخ نوزدهم مهرماه سالجاری به تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسید و از تاریخ تصویب به آئین نامه دانشجوی نمونه الحاق گردیده است.
همچنین بنا به مصوبه دومین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره، مقرر گردید از دانشگاه نمونه به عنوان دانشگاه دارای بیشترین تعداد برگزیدگان هر دوره جشنواره در مراسم اختتامیه تجلیل شود.
گفتنی است، دانشگاه تربیت مدرس در سال 1392 با 4 برگزیده و دانشگاه تهران در سال 1393 با 4 برگزیده، بهترین نتایج دانشگاه های کشور در جشنواره دانشجوی نمونه را از آن خود کرده اند.

17 آبان 1395 / تعداد نمایش : 1847