متن کامل خبر


 
دیدار رییس دانشگاه با خانواده مرحوم مهدی بیگی

خلاصه خبر: به مناسبت فرا رسیدن چهلمین روز درگذشت زنده یاد مهدی بیگی؛ هیات رئیسه دانشگاه شامگاه روز سه شنبه چهارم آبانماه با حضور در منزل وی با خانواده آن مرحوم دیدار کرد.

به مناسبت فرا رسیدن چهلمین روز درگذشت زنده یاد مهدی بیگی؛ هیات رئیسه دانشگاه شامگاه روز سه شنبه چهارم آبانماه با حضور در منزل وی با خانواده آن مرحوم دیدار کرد.
در این دیدار که دکتر فتح الهی معاون پژوهشی و فناوری، دکتر محمدزاده معاون پشتیبانی و منابع انسانی، دکتر بهرامی عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی و جمع دیگری از مسئولان حضور داشتند‌، دکتر احمدی رییس دانشگاه با ادای احترام به مقام شامخ شهدا و تجلیل از این خانواده معظم گفت: وجود افرادی همچون مرحوم بیگی از فرزندان گرانقدر شهدا در دانشگاه تربیت مدرس مایه مباهات هستند.
رییس دانشگاه تصریح کرد: همه ما مدیون ایثارگری شهدا در طول دوران دفاع مقدس هستیم و افتخارات امروز ما در عرصه های مختلف مرهون خون پاک شهداست.
وی در ادامه با تجلیل از خدمات مرحوم مهدی بیگی گفت: اکنون جای او در مجموعه دانشگاه خالی است و این توفیق کنار او بودن از ما سلب شده است. از قادر متعال برای ایشان علو درجات آرزو می کنیم.
گفتنی است زنده یاد مهدی بیگی از کارکنان خدوم و زحمتکش حوزه ریاست، در ابتدای مهرماه جاری همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس چشم از جهان فرو بست. پدر وی شهید تاج الدین بیگی نیز در سال 1363 در جبهه های نبرد حق علیه باطل به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

8 آبان 1395 / تعداد نمایش : 1240