متن کامل خبر


 
کسب عنوان "برگزیده کنگره تازه ترین دستاوردهای پژوهشی دانش پزشکی" توسط عضو هیات علمی دانشگاه

خلاصه خبر: دکتر نفیسه بحیرائی عضو هیأت علمی گروه علوم تشریح دانشگاه در پایان "کنگره بین المللی تازه ترین دستاوردهای پژوهشی در دانش پزشکی مولکولی، سلولی و بالینی" به عنوان برگزیده در حیطه اختراع و نوآوری معرفی و تقدیر شد.

دکتر نفیسه بحیرائی عضو هیأت علمی گروه علوم تشریح دانشگاه در پایان "کنگره بین المللی تازه ترین دستاوردهای پژوهشی در دانش پزشکی مولکولی، سلولی و بالینی" به عنوان برگزیده در حیطه اختراع و نوآوری معرفی و تقدیر شد.
هفتمین کنگره بین المللی تازه ترین دستاوردهای پژوهشی در دانش پزشکی مولکولی، سلولی و بالینی ( نکوداشت پروفسور یلدا) از 26 تا 29 مهرماه با حضور اساتید و صاحبنظران این حوزه در تالار امام بیمارستان امام خمینی(ره) برگزار شد که در پایان دکتر نفیسه بحیرائی عضو هیأت علمی گروه علوم تشریح گرایش مهندسی بافت دانشگاه از طرف هیأت داوران در حیطه اختراع و نوآوری با ثبت 3 اختراع به عنوان محقق برگزیده معرفی گردید.

کسب عنوان

گفتنی است دکتر بحیرائی دانش آموخته برتر دکتری مهندسی بافت از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد که اخیرا نیز مشمول بهره مندی از جایزه دکتر کاظم آشتیانی از سوی بنیاد ملی نخبگان گردیده است.

5 آبان 1395 / تعداد نمایش : 2874