متن کامل خبر


 
رابط خوابگاه دخترانه نرگس خواستار راه اندازی سالن مطالعه عمومی در این خوابگاه شد

خلاصه خبر: خوابگاه دخترانه نرگس در ساختمانی سه طبقه در پردیس مرکزی دانشگاه با 110 اتاق و ظرفیت پذیرش 440 دانشجو به همت معاونت دانشجویی پس از بازسازی و تجهیز، از بیستم شهریورماه پذیرای دانشجویان شده است.

خوابگاه دخترانه نرگس در ساختمانی سه طبقه در پردیس مرکزی دانشگاه با 110 اتاق و ظرفیت پذیرش 440 دانشجو به همت معاونت دانشجویی پس از بازسازی و تجهیز، از بیستم شهریورماه پذیرای دانشجویان شده است.
طاهره محمدی دانشجوی کارشناسی ارشد IT دانشگاه و رابط خوابگاه نرگس که به عنوان رابط نمونه از سوی معاونت دانشجویی دانشگاه معرفی شده است در گفتگویی در خصوص این خوابگاه گفت: پس از جمع شدن خوابگا ههای ابراهیمی و بهار، خوابگاه نرگس در پردیس دانشگاه در اختیار دختران دانشجو قرار گرفت. ساختمان این خوابگاه پیش از این مدرس 2 نامیده می شد و به دانشجویان متأهل تعلق داشت که پس از بازسازی کامل، از بیستم شهریورماه سالجاری در اختیار دانشجویان دختر قرار گرفت و دانشجویان قدیمی و جدید الورود در هر دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری را در خود جای داد.
وی در اشاره به ویژگی های این خوابگاه اظهار داشت: در مقابل برخی خوابگاه ها که به صورت سوئیت در اختیار دانشجویان می باشد، این خوابگاه به صورت لاینی به ارائه خدمات می پردازد. بدین صورت که در هر طبقه دو لاین و در هر لاین حدود 60 دانشجو پذیرش شدند. اتاق ها 4 نفره و دارای 4 میز مطالعه می باشد. همچنین برای ایجاد نظم بیشتر در آشپزخانه ها، هر اتاق به محفظه مخصوص وسایل آشپزی مجهز گردیده است. این خوابگاه همچنین دارای حیات و فضای سبز است و در برابر خوابگاه هایی که در خیابان های پر رفت و آمد و شلوغ قرار دارند این امکان را به دانشجویان می دهد تا از هوای تازه بهره مند شوند.
محمدی ضمن تأکید بر همکاری اداره خوابگاه های دانشگاه در راستای بهبود شرایط اسکان دانشجویان و رفع مشکلات آنان ادامه داد: این خوابگاه تازه بازسازی شده دارای تجهیزات مدرن و جدید در بخش های مختلف می باشد که مورد توجه دانشجویان است. از تأسیسات مربوط به موتورخانه و اطفای حریق ساختمان تا وسایل داخل اتاق ها مانند تخت، میز مطالعه، پرده، موکت و... همگی جدید، تمیز و مدرن می باشند که در ایجاد رفاه برای دانشجویان بسیار موثر است.
وی در پایان خواستار راه اندازی سالن مطالعه عمومی در این خوابگاه شد.

4 آبان 1395 / تعداد نمایش : 1961