متن کامل خبر


 
برگزاري همايش عمومي پياده روي و دوچرخه سواري دانشگاهيان تربيت مدرس

خلاصه خبر: به مناسبت هفته تربيت بدني و ورزش، همایش پیاده روی همگانی و دوچرخه سواري با حضور رييس و هيات رييسه، كاركنان و دانشجويان دانشگاه برگزار شد.

به مناسبت هفته تربيت بدني و ورزش، همایش پیاده روی همگانی و دوچرخه سواري با حضور رييس و هيات رييسه، كاركنان و دانشجويان دانشگاه برگزار شد.
این برنامه از ساعت 7:30 صبح بيست و هشتم مهرماه پس از ثبت نام و توزيع جوايز ورزشي به شركت كنندگان از ضلع جنوبی مجموعه ورزشی آغاز و دانشگاهيان پس از طی مسیر پیاده روی در محوطه، در مجموعه ورزشي دانشگاه گرد هم آمدند.
دكتر احمدي رييس دانشگاه در اين مراسم ضمن تسليت ايام سوگواري اباعبدالله الحسين(ع) و گراميداشت هفته تربيت بدني اظهار داشت: ما امسال مراسم هفته تربيت بدني را در شرايط خاص و در ايام سوگواري ماه محرم برگزار نموديم. 26 مهرماه روز تربيت بدني و روز خودسازي است. خودسازي در بعد جسمي يكي از مسئوليت هاي ما به عنوان يك مسلمان و ايراني آزاده است و خودسازي روحي نيز به مفهوم تهذيب نفس و توجه به اخلاق و مسائل روحي است كه بايد بتوانيم با تركيب اين دو، خوشبختي فردي و اجتماعي خود را تضمين كنيم .
وي تصريح كرد: اين حركات و تلاش هاي نمادين ورزشي بسيار حركت موثر و خوبي است و اميدواريم كه دانشگاهيان در تمام طول سال ورزش را در برنامه زندگي خود داشته باشند و ما نيز در سال جديد در حال افزايش تسهيلات ورزشي هستيم و ساخت سالن ورزشي مخصوص بانوان و نيز استخر دانشگاه از جمله اين خدمات مي باشد كه اميدواريم استخر دانشگاه تا آذرماه امسال افتتاح شود.

برگزاري همايش عمومي پياده روي

در پايان مراسم با حضور رييس، معاونان و مدير تربيت بدني دانشگاه، قرعه كشي و اهداي جوايز به شركت كنندگان انجام شد و به مناسبت بيست و ششم مهرماه ؛روز تربيت بدني و ورزش به بيست و شش نفر از حاضران، جوايز ورزشي و به 2 نفر نيز جايزه ويژه(دوچرخه) اهدا شد.
گفتني است مسابقات تنيس روي ميز، طناب كشي، آمادگي جسماني، پرتاب دارت،‌ پرتاب فريزبي، طناب زني،‌ روپايي، پرتاب بسكتبال،‌ شوت هدف دار،كارگاه ها و دوره هاي كارآموزي ورزشي، ‌اردوهاي گلگشتي و مسابقات ليگ فوتسال كاركنان دانشگاه از ديگر برنامه هاي جشنواره ورزشي مركر تربيت بدني دانشگاه به مناسبت هفته تريت بدني و ورزش مي باشد.

برگزاري همايش عمومي پياده روي

 

برگزاري همايش عمومي پياده روي

 

برگزاري همايش عمومي پياده روي

 

28 مهر 1395 / تعداد نمایش : 2097