متن کامل خبر


 
انتصاب رئیس پژوهشکده انرژی های تجدیدپذیر دانشگاه

خلاصه خبر: با حکم رییس دانشگاه، دکتر برات قبادیان به عنوان رئیس پژوهشکده انرژی های تجدیدپذیر منصوب شد.

با حکم رییس دانشگاه، دکتر برات قبادیان به عنوان رئیس پژوهشکده انرژی های تجدیدپذیر منصوب شد.
در این حکم که به امضای دکتر محمد تقی احمدی رسیده، آمده است: " نظر به موافقت اصولی شورای گسترش آموزش عالی و مراتب تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی، به عنوان رئیس پژوهشکده انرژی های تجدیدپذیر منصوب می شوید.
امید است با استعانت از پروردگار متعال و بر اساس برنامه های راهبردی دانشگاه با تدبیر و عزم قوی و استفاده از تمام توان و تجارب علمی همه همکاران گرانقدر و بهره مندی از الگوی های اقتصاد مقاومتی در جهت توسعه همکاری های علمی و پژوهشی و مشاوره ای و ارتقای علمی و معنوی پژوهشکده و ایفای وظایف تعیین شده موفق و مؤید باشید."
گفتنی است دکتر برات قبادیان استاد تمام گروه مهندسی مکانیک بیوسیستم دانشکده کشاورزی است. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی ماشین آلات کشاورزی و دکتری مهندسی مکانیک را از هندوستان اخذ نمود. دکتر قبادیان طراح مرکز ملی تحقیقات انرژی های تجدیدپذیر ایران و مؤسس آزمایشگاه و کارگاه ملی بیودیزل در دانشگاه تربیت مدرس است. وی تا کنون چندین کتاب تألیف و ترجمه کرده و مقالات متعددی در نشریان معتبر علمی پژوهشی داخلی و خارجی به چاپ رسانده و اختراعات بسیاری به نام خود ثبت نموده است. عنوان پژوهشگر برتر کشور و دانشمند یک درصد ISI جهان از عناوین علمی دکتر قبادیان است. وی طراح های پژوهشی بسیاری در زمینه انرژی های تجدیدپذیر و تولید سوخت بیودیزل به انجام رسانده است.

12 مهر 1395 / تعداد نمایش : 1637