متن کامل خبر


 
كسب رتبه سوم دانشگاه تربيت مدرس در جشنواره علمی نظم وامنیت

خلاصه خبر: دانشگاه تربيت مدرس در يازدهمين جشنواره علمي نظم و امنيت در سال 95 از ميان مراكز و موسسات پژوهشي همكار رتبه سوم را از آن خود كرد.

دانشگاه تربيت مدرس در يازدهمين جشنواره علمي نظم و امنيت در سال 95 از ميان مراكز و موسسات پژوهشي همكار رتبه سوم را از آن خود كرد.
برترين هاي يازدهمين جشنواره علمي نظم و امنيت و همچنين جشنواره مالک اشتر با حضور سردار اشتري فرمانده ناجا، سردار فتحي زادهجانشين معاون هماهنگ کننده ناجا، سردار آخونديجانشين معاون هماهنگ کننده ستاد کل نيروهاي مسلح 29 شهريورماه در سالن کوثر ستاد ناجا معرفي شدند و با اهداي لوح از آنان تقدير شد.
بر اساس راي هيات داوري يازدهمين جشنواره علمي نظم و امنيت در سال 95،‌ دانشگاه تربيت مدرس موفق به كسب رتبه سوم از ميان مراكز و موسسات پژوهشي همكار شد.
سردار حسین اشتری فرمانده نيروي انتظامي در مراسم تقدیر از برترین های یازدهمین جشنواره علمی نظم و امنیت، اظهارداشت: برگزاری این جشنواره حرکت خوبی بود و نشانگر تعامل و همکاری محققان و پژوهشگران علمی درون سازمانی با دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی است.
وی از نیروی انتظامی به عنوان یک مجموعه دانش بنیان نام برد و تصریح کرد: باید دانش محوری و حرفه ای محوری، مبنای کار ناجا قرار گیرد؛ اولویت ما پلیس حرفه ای است که این باید یک ریشه علمی داشته باشد.
فرمانده ناجا، مقالات و موضوعات انتخاب شده برای برترین های یازدهمین جشنواره تحقیقات غیرصنعتی نظم و امنیت را مطلوب دانست و ادامه داد: موضوعات تحقیقات علاوه بر بروز بودن بایستی از اثربخشی و گشایش برخوردار باشد تا تاثیر مثبت آن را در حوزه مربوطه شاهد باشیم.
این مقام عالی انتظامی کشور از بکارگیری طرح های تحقیقاتی و پایان نامه های اثربخش در ماموریت های ناجا خبر داد و افزود: امروز ناجا به تحقیقاتی نیاز دارد که در کارها اثربخش باشد البته بخشی از تحقیقات نیز چنین بوده است.
فرمانده ناجا با تاکید براینکه باید به سمت تحقیقات کاربردی گام برداریم، ادامه داد: پژوهش های ما بایستی برای نیروهای مسلح به خصوص نیروی انتظامی مشکل گشا باشد

6 مهر 1395 / تعداد نمایش : 1488