متن کامل خبر


 
جدیدترین ویرایش کتاب ترمودینامیک مولکولی تعادل های فازی سیال به چاپ رسید

خلاصه خبر: کتاب ترمودینامیک مولکولی تعادل های فازی سیال (ویرایش سوم) ترجمه دکتر محسن وفایی بنا به تقاضای دانشجویان از سراسر کشور و با توجه به اهمیت و کاربرد این درس در تکنولوژی های معاصر به ویژه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی چاپ شد.

دانشگاه تربیت مدرس

جدیدترین ویرایش کتاب ترمودینامیک مولکولی تعادل های فازی سیال ترجمه دکتر محسن وفایی به چاپ رسید.

کتاب ترمودینامیک مولکولی تعادل های فازی سیال (ویرایش سوم) ترجمه دکتر محسن وفایی بنا به تقاضای دانشجویان از سراسر کشور و با توجه به اهمیت و کاربرد این درس در تکنولوژی های معاصر به ویژه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی چاپ شد.
کتاب ترمودینامیک مولکولی تعادل های فازی سیال مهم ترین کتاب در زمینه تعادل فازی و تنها مرجع درسی دانشجویان کارشناسی، کارشناس ارشد و دکتری در سراسر دانشگاه های ایران و جهان می باشد. این کتاب شامل جدیدترین پیشرفت های علم ترمودینامیک در جهان امروز است.
گفتنی است دکتر محسن وفایی دارای مدرک فوق دکتری تخصصی در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه اوکلاهمای آمریکا می باشد. وی تا کنون 90 مقاله علمی- پژوهشی در مجلات معتبر بین المللی به چاپ رسانده است. دکتر وفایی در سال 2010 عنوان استاد تلاشگر دانشگاه تربیت مدرس را به خود اختصاص داد. وی با رتبه علمی استاد در دانشگاه مشغول فعالیت است.

20 مهر 1394 / تعداد نمایش : 1392