متن کامل خبر


 
میزبانی دانشکده کشاورزی از دانشجویان غیرایرانی دانشگاه

خلاصه خبر: همزمان با عید سعید قربان، اردوی یک روزه دانشجویان غیرایرانی دانشگاه روز دوشنبه بیست و دوم شهریورماه جاری در محل فضای باز دانشکده کشاورزی برگزار شد.

همزمان با عید سعید قربان، اردوی یک روزه دانشجویان غیرایرانی دانشگاه روز دوشنبه بیست و دوم شهریورماه جاری در محل فضای باز دانشکده کشاورزی برگزار شد.
در این اردوی یک روزه که به همت معاونت دانشجویی و کانون بسیج اساتید دانشگاه و با همکاری هیأت رئیسه و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده کشاورزی برگزار شد، تعدادی از دانشجویان غیرایرانی دانشگاه، به همراه خانواده، روز تعطیل عید سعید قربان را در این دانشکده گذراندند.
دکتر سیدحسن مسلمی نائینی، مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه ضمن تشکر از مسئولین دانشکده کشاورزی هدف از برگزاری اینگونه برنامه ها را ایجاد نشاط و تقویت روحیه و انگیزه ی دانشجویان دانست.
در ادامه این اردوی یک روزه دکتر مختار جلالی معاون آموزشی دانشگاه، نیز ضمن تشکر از دانشکده کشاورزی برای میزبانی مطلوب این برنامه ی فرهنگی، از دانشجویان غیرایرانی خواست با بیان دیدگاه ها، نظرها و پیشنهادهای خود، مسئولان دانشگاه را در جهت بهبود امور آموزشی و پژوهشی یاری دهند.
در بخش دیگری از این برنامه احمد رحل، دانشجوی دکتری دانشکده علوم پزشکی اهل سوریه، عباس حسن، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی برق قدرت از لبنان و محمد داود سخنور، دانشجوی دکتری فلسفه تعلیم و تربیت اسلامی از افغانستان، به نمایندگی از دیگر دانشجویان در سخنانی ضمن تأکید بر جایگاه علمی شناخته شده دانشگاه تربیت مدرس در سطح بین المللی از مسئولین برگزاری این اردو تقدیر و تشکر کردند.
گفتنی است اجرای مسابقه های متنوع ورزشی و تقدیر از نفرات برتر، پذیرایی، اهداء توپ ورزشی به فرزندان دانشجویان، برنامه استخر در دو نوبت صبح و عصر، حلقه های مشورتی دانشجویان با اساتید، اقامه ی نماز جماعت ظهر و عصرT صرف نهار، صرف عصرانه و عکس یادگاری از برنامه های سرگرم کننده و مفرح این اردوی یک روزه بود.

27 شهریور 1395 / تعداد نمایش : 1638