متن کامل خبر


 
موفقیت دانشجویان دانشگاه در مرحله کشوری مسابقات قرآن و عترت

خلاصه خبر: دانشجویان دانشگاه به مرحله نهایی سی ویکمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان راه يافتند.

دانشجویان دانشگاه به مرحله نهایی سی ویکمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان راه يافتند.
اسماعیل عظیمی دانشجوی دکتری رشته تکنولوژی آموزشی دانشکده علوم انسانی دانشگاه، پس از راهیابی به مرحله سراسری، موفق به کسب رتبه اول رشته توليد نرم افزار در بخش فناوری این مسابقات شد.
همچنين وحید احمدیان، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری دانشگاه، به عنوان رتبه سوم رشته تذهیب در بخش دستاوردهای هنری این جشنواره معرفی شد.
در بخش شفاهی، در رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم، بتول ابدال، در رشته حفظ 10 جزء کلام ا... مجید، مجیدرضا آخوندان و رشته قرائت ترتیل، ملیحه یعقوبی، دانشجوی دکتری مهندسی شیمی دانشگاه، در مرحله منطقه ای حائز مقام های برتر شده و به مرحله سراسری این مسابقات راه یافتند.
همچنین در بخش کتبی این مسابقات، حمید پیرنجم الدین دانشجوی دکتری رشته زمین-شناسی اقتصادی دانشکده علوم پایه دانشگاه، پس از موفقیت در مرحله منطقه ای، به مرحله سراسری راه یافت.
علیرضا مولازاده، دیگر دانشجوی شرکت کننده در بخش کتبی، در رشته حفظ موضوعی موفق به حضور در ادامه مسابقات در مرحله سراسری شد.
لازم به ذکر است سی و یکمین دوره اين مسابقات كه بزرگترين جشنواره ديني و مذهبي دانشجويان كشور است، امسال به میزبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان در 17 تا 19 شهریورماه برگزار خواهد شد.

20 شهریور 1395 / تعداد نمایش : 1353