متن کامل خبر


 
برگزاری جشن تلاقی آب و آیینه در دانشکده کشاورزی

خلاصه خبر: جشن تلاقی آب و آیینه روز شنبه سیزدهم شهریورماه مطابق با اول ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) در سالن اجتماعات شهید خلوتی دانشکده کشاورزی برگزار شد.

جشن تلاقی آب و آیینه روز شنبه سیزدهم شهریورماه مطابق با اول ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) در سالن اجتماعات شهید خلوتی دانشکده کشاورزی برگزار شد.
در این مراسم که به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده برگزار شد، دکتر آقاعلیخانی، ضمن خوشامدگویی، در سخنانی بر اهمیت این روز بزرگ تأکید کرد. در ادامه پس از اجرای قطعاتی شاد از موسیقی سنتی حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی به اهمیت ازدواج در دین مبین اسلام اشاره کرد و در خصوص انتخاب صحیح همسر و شیوه درست همسرداری، با استناد به آیات قرآن و روایات معصومین(س) نکاتی را یادآور شد و خصوصیات یک همسر خوب را برشمرد.
در پایان این مراسم، هیأت رئیسه ی دانشکده با اهدای سبدگل و هدیه به دو تن از اعضای هیأت علمی دانشکده کشاورزی، به مناسبت جشن ازدواجشان، برای آنها از خداوند متعال سعادتمندی و خوشبختی مسئلت کردند.
گفتنی است پس از این مراسم و اقامه ی نماز جماعت، کلیه اساتید، کارمندان وکارکنان دانشکده، در محل سالن های غذاخوری، میهمان سفره ولیمه جشن ازدواج این زوج دانشگاهی بودند.

16 شهریور 1395 / تعداد نمایش : 1347