متن کامل خبر


 
فراخوان اعطای جایزه و تقدیر نامه بانک توسعه اسلامی در حوزه اقتصاد اسلامی

خلاصه خبر: فراخوان اعطای جایزه بانک توسعه اسلامی در حوزه اقتصاد اسلامي در سال 2017 میلادی اعلام شد.

فراخوان اعطای جایزه بانک توسعه اسلامی در حوزه اقتصاد اسلامي در سال 2017 میلادی اعلام شد.
بنا به اعلام دفتر وامها و مجامع و موسسات بین المللی،‌ بانک توسعه اسلامی در نظر دارد به منظور تشویق موسسات شایسته و ایجاد فضای رقابتی فیما بین موسسات اقتصادی و تحقیقاتی 57 کشور عضو، در سال 2017 میلادی یک جایزه نقدی و نشان افتخار و گواهینامه به اشخاص حقیقی، دانشگاه ها، موسسات پولی و مالی اسلامی و نهادهای کشورهای عضو که دارای تحقیقات و دستاوردهای ملموس و موثر بر اقتصاد اسلامی در کشورهای خود باشند اعطا نماید.
مقالات و دستاوردهای ارائه شده می بایست دارای تحقیقات مستند و مستدل و عملیاتی در زمینه های اقتصاد اسلامی بوده و قبلاً در مجلات تخصصی و نهادهای دانشگاهی شناخته شده چاپ شده باشند. نتایج تحقیقات می بایست اثرات کارآمد بر توسعه اقتصاد اسلامی داشته و قبلاً از سوی نهادهای بین المللی جایزه کسب نکرده باشند.
لذا متقاضیان بخشهای خصوصی، دولتی،‌ دانشگاه ها، موسسات مالی و اقتصادی می بایست به منظور دریافت فرم های تقاضانامه، بروشور کامل و اطلاعات مربوطه به وب‌سایت موسسه تحقیقات و آموزش اسلامی بانک توسعه اسلامی به نشانیWWW.ISDB.ORG مراجعه و از بخش Awards فرمهای مرتبط را تکمیل و اطلاعات محتوایی تحقیقات و مدارک مورد اشاره در بروشور را حداکثر تا تاریخ30 مهرماه سالجاری از طریق آدرس ایمیل قید شده در سایت، به موسسه تحقیقات و آموزش اسلامی بانک توسعه اسلامی ارسال نمایند.
همچنين پس از ارسال مستندات، مراتب را طي نامه اي به اين سازمان اعلام نمايند تا فهرست مشاركت كنندگان از كشور جمهوري اسلامي ايران رسما طي مكاتبه اي به رياست بانك توسعه اسلامي اعلام و مراتب مورد پيگيري آتي قرار گيرد.
نتایج رقابت بین کشورهای عضو در سال 2017 بطور رسمی اعلام خواهد شد.

13 شهریور 1395 / تعداد نمایش : 1249