متن کامل خبر


 
اجراي برنامه سنجش سلامت اعضاي هيات علمي از نيمه دوم سال جاري

خلاصه خبر: نشست شوراي دانشگاه با حضور رييس، معاونان و روساي دانشكده ها، چهارم مرداد ماه در سالن شوراي دانشگاه برگزار شد.

نشست شوراي دانشگاه با حضور رييس، معاونان و روساي دانشكده ها، چهارم مرداد ماه در سالن شوراي دانشگاه برگزار شد.
در آغاز جلسه ریاست دانشگاه درگذشت ناگهانی عضو هیات علمی مؤمن و متعهد، زنده یاد دکتر محمد محجل را بسيار جانکاه و غیر قابل جبران دانسته و ضمن عرض تسلیت به دانشگاهیان از درگاه خداوند متعال علو درجات آن مرحوم را خواستار شد.
در ادامه رییس دانشگاه، معاونان و سایر اعضا به بيان مطالبي در خصوص مسائل جاري دانشگاه پرداختند.
در اين نشست عنوان شد برنامه سنجش سلامت به عنوان یک طرح نیمه اجباری، که از سوي معاونت پشتیبانی و منابع انسانی و دانشکده علوم پزشکی طراحی شده است از نیمه دوم سال جاری برای همه اعضاء به اجرا در خواهد آمد.
همچنين در خصوص تبدیل به احسن نمودن مجتمع پیروزی و نحوه اختصاص وام و ودیعه اجاره معوض اسکان به استادان جدید الاستخدام فاقد مسکن كه در دستور کار دانشگاه قرار دارد، مطالبي بيان شد.
در این جلسه همچنین به تصویب اساسنامه بنیاد خیرین مدرس و مشارکت اعضای شورا برای معرفی افراد خیر و فرهیخته برای حمایت از برنامه های ساخت ابنیه و حمایت از آموزش و پژوهش و حتی جلب کمک های ایرانیان مقیم خارج و استفاده از وجوهات شرعی اشاره و مقرر گردید اعضای شورا افراد واجد شرایط برای عضویت در هیأت امنا یا فهرستی از اشخاص را که می توانند در جمع هواداران دانشگاه و یا حامیان دانش و فرهنگ قرار گیرند را در اختیار معاونت پشتیبانی قرار دهند. علاوه بر آن روسای دانشکده ها رأساً برنامه خود را برای جلب حامی و خیّر برای پیشبرد و توسعه دانشکده مشخص و دنبال نمایند.
آماده شدن ساختمان خوارزمی برای استقرار در شهریور ماه و آماده شدن استخر دانشگاه از آغاز مهرماه سال جاری، برپایی بیست و هفتمین گردهمایی مدیران گروه های آموزشی،نحوه فعالیت در تعطیلات مرداد ماه، معافیت مالیاتی، بحث بازآموزی و کلاس های ضمن خدمت کارکنان در راستای الزامات طرح راهبردی دانشگاه و آموزش حداقلی زبان انگلیسی برای بین المللی شدن دانشگاه از جمله مواردی بود که در این جلسه به آن اشاره گردید.

3 شهریور 1395 / تعداد نمایش : 1454