متن کامل خبر


 
پیام تبریک رییس دانشگاه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت

خلاصه خبر: رییس دانشگاه در پیامی آغاز هفته دولت را به دولت مردان خدوم و خدمتگزاران جمهوری اسلامی تبریک گفت.

رییس دانشگاه در پیامی آغاز هفته دولت را به دولت مردان خدوم و خدمتگزاران جمهوری اسلامی تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است:
هفته نخست شهریورماه، در تقویم فرهنگی کشورمان به نام هفته دولت نامگذاری شده است. این ایام فرصت مناسبی است برای خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم با تاسی به روش و منش شهیدان "رجایی" و " باهنر". امید است دانشگاهیان با بهره گیری از رفتار اين شهيدان والا مقام و تلاش و كوشش در راستای تحقق اهداف الگوی چشم انداز بیست ساله کشور، زمينه هاي رشد و پيشرفت روزافزون كشور را به ویژه در زمینه علم و دانش فراهم آورند.
همچنین این هفته فرصت مغتنمی است تا در کنار تقدیر از تلاش‌های مسئولان و مدیران؛ زحمات بی‌دریغ کارمندان دانشگاه نیز گرامی داشته شود. تلاشگرانی که با تعهد خالصانه و خدمت صادقانه در مسیر تحقق اهداف والای دانشگاه تربیت مدرس گام برمی‌دارند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداي والامقام دولت، هفته دولت و روز کارمند را به همه مدیران و کارمندان ارجمند دانشگاه تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های بلند حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در مسیر پیشرفت و توسعه علم و فناوری و نیز اخلاق و فرهنگ برای میهن اسلامی مان از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
محمد تقی احمدی
رییس دانشگاه

2 شهریور 1395 / تعداد نمایش : 2220