متن کامل خبر


 
استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی دانشگاه آماده بهره‌برداری می‌شود

خلاصه خبر:

معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه گفت: استخر سرپوشیده دانشگاه در زیربنای دو هزار و 4۰۰ متر مربع شامل کاسه استخر، سونا، جکوزی و ساختمان اداری و جانبی است که برای بهره برداری آن 48 هزار میلیون ریال هزینه شده است .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، پس از ۱۲ سال انتظار؛ استخر سرپوشیده دانشگاه تربیت مدرس در طبقه زیرزمین ساختمان خوارزمی با 97 درصد پیشرفت کار آماده بهره‌برداری می شود.
دکتر محسن محمدزاده ضمن بیان این خبر افزود: عملیات اجرایی استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی دانشگاه از سال ۱۳۸3 آغاز شد، ولی به دلیل نبود اعتبارات و تغییر مدیریت های دانشگاه و متعاقب آن تعییر اولویت ها، از 3 سال گذشته به صورت نیمه تمام رها شده بود.
محمدزاده اظهار کرد: از سال گذشته با مساعدت هیات رییسه؛ بویژه رییس محترم دانشگاه، کار اجرایی این پروژه نیمه تمام آغاز و هم اکنون آماده بهره برداری شده است.
وی با اشاره به نقش رییس دانشگاه در تکمیل این مجموعه گفت: ایشان هر دو هفته یکبار از این پروژه بازدید می‌کردند و با توجه به تخصصی که در این زمینه دارند، حضورشان خیلی مفید و موثر بود.
معاون پشتیبانی و منابع انسانی در ادامه افزود: با تعامل حوزه های مختلف و پیمانکار این پروژه، سعی ‌کردیم هر فهرستی که مورد تایید قرار می‌گرفت را بدون استثناء از لحاظ رقم اعتبار تامین نماییم. تمام این تلاش ها برای این منظور بود تا تاخیری در تکمیل پروژه بوجود نیاید.
وی خاطرنشان کرد: استخر سرپوشیده دانشگاه در زیربنای دو هزار و 4۰۰ متر مربع شامل کاسه استخر، سونا، جکوزی و ساختمان اداری و جانبی است که برای بهره برداری آن 48 هزار میلیون ریال هزینه شده است.
معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه در پایان گفت: با بهره برداری از این استخر، تعداد استخرهای دانشگاه به دو مورد افزایش می یابد تا دانشگاهیان طبق برنامه بتوانند از امکانات آن استفاده نمایند.

18 مرداد 1395 / تعداد نمایش : 3300