متن کامل خبر


 
پیام تسلیت رییس دانشگاه به مناسبت درگذشت استاد فرهیخته دکتر محمد محجل

خلاصه خبر: در پی درگذشت دکتر محمد محجل عضو هیات علمی گروه زمین شناسی دانشکده علوم پایه، رییس دانشگاه این ضایعه را به جامعه دانشگاهی و بازماندگان آن مرحوم تسلیت گفتند. متن پیام دکتر احمدی بدین شرح است:

 

در پی درگذشت دکتر محمد محجل عضو هیات علمی گروه زمین شناسی دانشکده علوم پایه، رییس دانشگاه این ضایعه را به جامعه دانشگاهی و بازماندگان آن مرحوم تسلیت گفتند. متن پیام دکتر احمدی بدین شرح است:

                                                                                      انالله و انا الیه راجعون
مصیبت درگذشت مرحوم دکتر محمد محجل، از استادان دانشمند، فرهیخته ودلسوز دانشگاه موجب تاسف و تالم فراوان گردید.
بی تردید سالها فعالیت ارزنده ایشان در حوزه علم و فرهنگ؛ بویژه نقش آفرینی وی در تربیت دانشجویان مومن با تکیه بر تقوی و اخلاق کریمانه و الهی منشأ خیر ماندگار در دانشگاه و در جامعه تخصصی خواهدبود .
اینجانب، این ضایعه را به خانواده بزرگوار ایشان و جامعه دانشگاهی تسلیت گفته و از خداوند رحمان برای روح بزرگ او، رستگاری ابدی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندم.

                                                                                        محمد تقی احمدی

                                                                                          رییس دانشگاه  

دکتر محمد محجل كفشدوز در سال 1334 در شهر تبریز به دنیا آمد. مدرک كارشناسي خود را در رشته زمين شناسي از دانشگاه تبريز، كارشناسي ارشد رشته زمين شناسي ساختماني و تكتونيك را از دانشگاه ولنگنگ استراليا و دكتراي تخصصي رشته زمين شناسي ساختماني و تكتونيك را از همین دانشگاه دریافت کرد. كارشناس زمين شناسی سازمان زمين شناسي از سال 1361 تا 1376 و عضویت در هيئت علمي دانشگاه تربيت مدرس از سال 1376 تاکنون از سوابق شغلی زنده یاد دکتر محجل می باشد. وی علاوه بر این در فعالیت های قرآنی حضوری فعال داشت. روحش شاد و یادش گرامی.

3 مرداد 1395 / تعداد نمایش : 3339