متن کامل خبر


 
انتصاب مدیر جدید گروه مهندسی نفت دانشگاه

خلاصه خبر: دکتر آرزو جعفری با حکم رئیس دانشگاه به عنوان مدیر گروه مهندسی نفت (مخازن هیدروکربوری) دانشکده مهندسی شیمی منصوب شد.

دکتر آرزو جعفری با حکم رئیس دانشگاه به عنوان مدیر گروه مهندسی نفت (مخازن هیدروکربوری) دانشکده مهندسی شیمی منصوب شد.
در این حکم که به امضای دکتر محمد تقی احمدی رسیده، آمده است:" بنا به پیشنهاد رییس دانشکده مهندسی شیمی و نظر به تعهد و شایستگی سرکار، به مدت دو سال به عنوان مدیر گروه مهندسی نفت (مخازن هیدروکربوری) دانشکده مذکور منصوب می شوید.
امید است با توکل به خداوند سبحان و استفاده از توان و تجارب همکاران و در نظر گرفتن برنامه راهبردی دانشگاه، با تدبیر امور در جهت ارتقای گروه، دانشکده و دانشگاه و انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید."
همچنين رییس دانشگاه در نامه اي جداگانه از دکتر علی حق طلب، به خاطر تلاش و خدمات صادقانه ایشان در زمان تصدی مدیریت گروه مهندسی نفت (مخازن هیدروکربوری) دانشکده مهندسی شیمی تقدیر و تشكر كرد.
گفتنی است دکتر آرزو جعفری مدارک خود در کارشناسی مهندسی شیمی را از دانشگاه صنعتی اصفهان، کارشناسی ارشد مهندسی شیمی – ترمودینامیک و سینتیک را از دانشگاه صنعتی شریف و دکتری مهندسی شیمی- انتقال حرارت و دینامیک سیالات را از دانشگاه صنعتی لاپنرانتا کشور فنلاند اخذ کرد. وی تاکنون حدود 40 مقاله در نشریات علمی پژوهشی چاپ و یا در کنفرانس های علمی معتبر ارائه داده است. دکتر جعفری هم اکنون با رتبه علمی استادیار مشغول فعالیت می باشد.

29 تیر 1395 / تعداد نمایش : 1778