متن کامل خبر


 
پدر شهیدان اشراق جهرمی به دیار باقی شتافت

خلاصه خبر: حاج محمدعلی اشراق جهرمی پدر بزرگوار شهیدان گرانقدر عبدالله و عنایت الله اشراق جهرمی در سن 84 سالگی دارفانی را وداع گفت و به دیدار فرزندان شهیدش شتافت.

حاج محمدعلی اشراق جهرمی پدر بزرگوار شهیدان گرانقدر عبدالله و عنایت الله اشراق جهرمی در سن 84 سالگی دارفانی را وداع گفت و به دیدار فرزندان شهیدش شتافت.
در پی درگذشت حاج محمدعلی اشراق جهرمی پدر دو شهید گرانقدر هشت سال دفاع مقدس، حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور در پیامی ضمن تسلیت برای آن مرحوم همجواری با فرزندان شهیدش را از خداوند مسالت کرد.
متن پیام حسن روحانی به مناسبت درگذشت حاج محمد علی اشراق جهرمی به این شرح است:

                                                                                  بسم‌الله الرحمن الرحیم

                                                                                 انالله و انا الیه راجعون

درگذشت مرحوم حاج محمد علی اشراق جهرمی پدر بزرگوار شهیدان گرانقدر عبدالله و عنایت الله اشراق جهرمی موجب تآلم و تأثر خاطر شد.
این پدر مومن و فداکار با پرورش و تقدیم دو شهید والامقام به انقلاب اسلامی، نامی بلند در صفحات تاریخ به یادگار گذاشت و با مشارکت الگو آفرین و حضوری فعال در امور خیریه و عام المنفعه، ره توشه ای سرشار از الطاف الهی یافت و نامی ماندگار از معرفت و ایثار به یادگار نهاد.
اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم آن مرحوم تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.

                                                                                                                                              حسن روحانی

                                                                                                                                      رئیس جمهوری اسلامی ایران

گفتنی است ، پاسدار شهید عنایت الله اشراق در سن 26 سالگی و در عملیات والفجر 2 و در منطقه حاج عمران و پاسدار شهید عبدالله اشراق در سن 18 سالگی و در عملیات شلمچه به فیض شهادت نائل شدند. پیکر حاج محمد علی اشراق امروز سه شنبه بیست و نهم تیرماه در جهرم تشییع و در آرامستان فردوس به خاک سپرده می شود.
روابط عمومی دانشگاه ضمن عرض تسلیت به سرکارخانم هایده اشراق همکار دانشکده هنر و معماری و سرکار خانم بتول اشراق همکار بازنشسته دانشگاه، از پروردگار متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر جزیل مسئلت دارد.

29 تیر 1395 / تعداد نمایش : 1356