متن کامل خبر


 
رییس دانشگاه در مراسم جشن آغاز سال تحصيلی بر استفاده مطلوب دانشجویان از امکانات تاکید کرد

خلاصه خبر: رییس دانشگاه در مراسم جشن آغاز سال تحصيلي 95-1394 و تقدير از پذيرفته شدگان ممتاز که چهاردهم مهرماه با حضور قائم مقام وزير علوم، هيات رييسه، مسئولان اعضای هیئت علمی و دانشجويان در مجموعه ورزشي دانشگاه برگزار شد بر استفاده مطلوب دانشجویان از امکانات و توانمندی استادان تاکید کرد.

رییس دانشگاه در مراسم جشن آغاز سال تحصيلي 95-1394 و تقدير از پذيرفته شدگان ممتاز که چهاردهم مهرماه با حضور قائم مقام وزير علوم، هيات رييسه، مسئولان اعضای هیئت علمی و دانشجويان در مجموعه ورزشي دانشگاه برگزار شد بر استفاده مطلوب دانشجویان از امکانات و توانمندی استادان تاکید کرد.

در آغاز این مراسم دکتر احمدی رییس دانشگاه با بیان اینکه این دانشگاه یک دانشگاه استثنایی است، گفت: هدف دانشگاه تربیت مدرس، تربیت مدرس مستقل برای توسعه آموزش عالی بوده که این هدف را در دو دهه اول فعالیت خود محقق کرده است.
دکتر احمدی با بیان اینکه حضور در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دهه 60 یک آرزو بود، افزود: دانشگاه تربیت‌مدرس با اعتمادبه‌نفسی که ایجاد کرد، مسیر دوره‌های تحصیلات تکمیلی را برای سایر دانشگاه‌ها باز کرد و هم اكنون پذيرش دانشجويان در مقطع تحصيلات تكميلي در بسياري از دانشگاهها فراگير شده است.

جشن آغاز سال تحصیلی دانشگاه تربیت مدرسجشن آغاز سال تحصیلی دانشگاه تربیت مدرس

رییس دانشگاه در ادامه تصريح کرد: تعدادی از دانشجویان که هنگام ورود به این دانشگاه فاقد اعتمادبه‌نفس هستند ، زمانی که از این دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شوند، توانایی بسیار بالایی دارند و همچون يك محقق مستقل و توانمند از دانشگاه خارج مي شوند.
وي در ادامه از دانشجويان خواست تا با استفاده از امكانات دانشگاه و بهره مندي از اساتيد پرتلاش، دوران تحصيل خود را به خوبي طي كنند و با دقت و برنامه ريزي آينده خود را بيمه نمايند.

15 مهر 1394 / تعداد نمایش : 1297