متن کامل خبر


 
بررسی آئین نامه دوره یکساله کارشناسی ارشد دانشجویان خارجی در جلسه واحد بین الملل دانشگاه

خلاصه خبر: در نخستین جلسه واحد بین الملل دانشگاه که روز دوشنبه چهاردهم تیر ماه با حضور دکتر شجاع الساداتی رئیس این واحد ، دکتر خاجی مدیر دفتر همکاری های علمی و بین المللی و برخی از رؤسای دانشکده ها در سالن شهدای گمنام دانشکده علوم انسانی برگزار شد، آئین نامه تدوین شده دوره یکساله کارشناسی ارشد برای پذیرش دانشجوی خارجی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در نخستین جلسه واحد بین الملل دانشگاه که روز دوشنبه چهاردهم تیر ماه با حضور دکتر شجاع الساداتی رئیس این واحد ، دکتر خاجی مدیر دفتر همکاری های علمی و بین المللی و برخی از رؤسای دانشکده ها در سالن شهدای گمنام دانشکده علوم انسانی برگزار شد، آئین نامه تدوین شده دوره یکساله کارشناسی ارشد برای پذیرش دانشجوی خارجی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در اولین نشست واحد بین الملل دانشگاه، اعضای جلسه ضمن تأکید بر ضرورت پذیرش دانشجوی خارجی و بین المللی شدن دانشگاه تربیت مدرس، با برگزاری دوره با کیفیت و همراه با برنامه ریزی دقیق و کامل اتفاق نظر داشتند.
حاضرین در جلسه در اولین قدم خواستار ایجاد بخش پذیرش بین الملل در وبگاه دانشگاه توسط متخصصین شدند و بر تدوین برنامه اجرایی این دوره به صورت دقیق از مرحله فراخوان تا فارغ التحصیلی تأکید کردند.
در پایان این نشست مقرر شد واحد بین الملل هر چه سریع تر اطلاعات مورد نیاز برای پذیرش دانشجوی خارجی مبنی بر فراهم نمودن بسته آموزشی و کلیه اطلاعات مربوط به رشته، دروس، سرفصل و رزومه اعضای هیأت علمی رشته مورد نظر را از دانشکده ها درخواست و دریافت کند.

22 تیر 1395 / تعداد نمایش : 1195