متن کامل خبر


 
مسئول گروه هنر کمیته تخصصی اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان منصوب شد

خلاصه خبر: از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان، دکتر سید مصطفی مختاباد عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان مسئول گروه هنر کمیته تخصصی اداره کل بورس و اعزام دانشجویان این سازمان منصوب شد.

از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان، دکتر سید مصطفی مختاباد عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان مسئول گروه هنر کمیته تخصصی اداره کل بورس و اعزام دانشجویان این سازمان منصوب شد.
طی ابلاغی از سوی دکتر مجتبی صدیقی و به استناد مصوبه شورای مرکزی بورس، دکتر سید مصطفی مختاباد از تاریخ 26/3/95 لغایت 26/3/96 به عنوان مسئول گروه هنر کمیته تخصصی اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان وزارت علوم منصوب شد.
در بخشی از این ابلاغ آمده است:" امید است با استعانت از خداوند متعال و با درایت و تدبیر جنابعالی و سعی و اهتمام شایسته و بر اساس اهداف، سیاست ها و برنامه های شورای مرکزی بورس و همکاری مدیران و کارشناسان و بهره مندی از همیاری و همفکری اساتید و صاحب نظران دلسوز، متعهد و متخصص، در جهت افزایش کارایی اداره کل مذکور و ارتقاء سطح خدمت رسانی به دانشجویان عزیز گام های مؤثری بردارید."
گفتنی است دکتر سید مصطفی مختاباد استاد گروه ادبیات نمایش دانشگاه می باشد. وی دارای مدرک دکتری تأتر و فیلم از دانشگاه بريگام يانگ آمریکا است.

6 تیر 1395 / تعداد نمایش : 1449