متن کامل خبر


 
اعلام فراخوان برنامه پژوهشي جندي شاپور در سال 95 براي اعضاي هيات علمي

خلاصه خبر: برنامه پژوهشی جندی شاپور با همکاری مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بخش همکاری و فعالیت فرهنگی سفارت فرانسه SCAC (زیر پوشش سفارت فرانسه در ایران) با فراخوان سالانه اجرا می شود.

برنامه پژوهشی جندی شاپور با همکاری مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بخش همکاری و فعالیت فرهنگی سفارت فرانسه SCAC (زیر پوشش سفارت فرانسه در ایران) با فراخوان سالانه اجرا می شود.
در صورت پذيرش پروژه پيشنهادي ،‌ براي تسهيل و كمك به سفر محققان ايراني به فرانسه از طرف مركز مطالعات و همكاري هاي علمي و بين المللي(CISSC) ، و براي سفر طرف فرانسوي به ايران از طرف موسسه كامپوس فرانس ( نماينده فرانسه) مبلغ مشخصي پرداخت مي شود.
در مقابل ضروري است سالانه گزارشي از پيشرفت پروژه و فعاليت هاي انجام شده در خصوص چاپ مقالات و انتشار نتايج پژوهش در اختيار مركز قرار گيرد.
در قسمت سپاسگزاري مقالات چاپ شده مي بايستي از مركز مطالعات و بخش فرهنگي سفارت فرانسه قدرداني گردد.
قابل ذكر است كه تامين اعتبارات و بودجه مربوط به تحقيقات پروژه مشترك به عهده خود موسسات و نهاد هاي مرتبط خواهد بود. مدت در نظر گرفته شده براي انجام پروژه 2 سال است.
تصويب طرح توسط يكي از موسسات پژوهشي يا دانشگاههاي ايران،‌ انتخاب يك نماينده به عنوان مسئول پروژه براي پروژه هايي كه چند موسسه يا دانشگاه در آن مشاركت دارند و ارائه تنها يك طرح توسط هر مسئول پروژه از جمله شرايط شركت در اين برنامه مي باشد.
آخرين مهلت تحويل مدارك و پروژه پيشنهادي اعضاي هيات علمي تا ساعت 13 روز دوشنبه مورخ 01/06/1395 مي باشد.
علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانند به وبگاه مركز مطالعات و همكاري هاي علمي و بين المللي به نشاني http:// www.cissc.ir مراجعه نمايند و يا با شماره تلفن 5 - 88919894 تماس بگيرند.

6 تیر 1395 / تعداد نمایش : 2288