متن کامل خبر


 
مشاور سرپرست پارک علم و فناوری مدرس در انرژی های تجدیدپذیر منصوب شد

خلاصه خبر: دکتر برات قبادیان به عنوان مشاور سرپرست پارک علم و فناوری مدرس در امور پارک به ویژه طراحی و بهره برداری از انرژی های تجدیدپذیر برای ساختمان های مربوط به پارک علم و فناوری منصوب شد.

دکتر برات قبادیان به عنوان مشاور سرپرست پارک علم و فناوری مدرس در امور پارک به ویژه طراحی و بهره برداری از انرژی های تجدیدپذیر برای ساختمان های مربوط به پارک علم و فناوری منصوب شد.
از سوی دکتر فتح اله امی سرپرست پارک علم و فناوری مدرس، با توجه به توصیه دکتر احمدی رئیس دانشگاه و سوابق درخشان دکتر قبادیان در بهره برداری از انرژی های تجدیدپذیر، وی به عنوان مشاور سرپرست پارک علم و فناوری مدرس در امور پارک به ویژه طراحی و بهره برداری از انرژی های تجدیدپذیر برای ساختمان های مربوط به پارک منصوب شد.
در بخشی از این حکم آمده است :" امید است ساختمان های پارک و فضای سبز و محوطه سازی پارک در دو پردیس اتوبان شهید بابایی و بلوار پژوهش از نظر حفاظت از محیط زیست نمونه ساختمان های سبز در ایران باشد."
گفتنی است دکتر برات قبادیان استاد تمام گروه مهندسی مکانیک بیوسیستم دانشکده کشاورزی است. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی ماشین آلات کشاورزی و دکتری مهندسی مکانیک را از هندوستان اخذ نمود. دکتر قبادیان طراح مرکز ملی تحقیقات انرژی های تجدیدپذیر ایران و مؤسس آزمایشگاه و کارگاه ملی بیودیزل در دانشگاه تربیت مدرس است. وی تا کنون چندین کتاب تألیف و ترجمه کرده و مقالات متعددی در نشریان معتبر علمی پژوهشی داخلی و خارجی به چاپ رسانده و اختراعات بسیاری به نام خود ثبت نموده است. عنوان پژوهشگر برتر کشور و دانشمند یک درصد ISI جهان از عناوین علمی دکتر قبادیان است. وی طراح های پژوهشی بسیاری در زمینه انرژی های تجدیدپذیر و تولید سوخت بیودیزل به انجام رسانده است.

5 خرداد 1395 / تعداد نمایش : 1673