متن کامل خبر


 
انتصاب رئیس واحد بین الملل دانشگاه

خلاصه خبر: با حکم رییس دانشگاه، دکتر سید عباس شجاع الساداتی به عنوان رئیس واحد بین الملل دانشگاه منصوب شد.

با حکم رییس دانشگاه، دکتر سید عباس شجاع الساداتی به عنوان رئیس واحد بین الملل دانشگاه منصوب شد.
در این حکم که به امضای دکتر احمدی رسیده، آمده است: " نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به عنوان رئیس واحد بین الملل دانشگاه منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند سبحان و بر اساس برنامه های راهبردی دانشگاه، با تدبیر و عزم قوی و استفاده از تجارب ارزنده خود و همکاران دانشگاه در ارتقای عملیاتی روابط آموزشی، پژوهشی و دانشجویی بین المللی با همفکری معاونت های مربوط موفق باشید. همچنین شایسته است در تدوین نقشه راه و روال های اجرایی مؤثر برای حضور فعال در عرصه بین المللی و تسهیل و ارتقای سطح پذیرش دانشجویان غیر ایرانی و تبادل استاد و دانشجو همت گمارید. ان شاءا.. در انجام وظایف تعیین شده موفق و مؤید باشید."
دکتر سیدعباس شجاع الساداتی در سال 67 از دانشگاه بیرمنگام انگلستان در رشته مهندسی شیمی- بیوتکنولوژی فارغ التحصیل و در همان سال در دانشگاه تربیت مدرس مشغول به کار شد.
وی از سال 80 با رتبه استادی در دانشکده مهندسی شیمی به آموزش و پژوهش می پردازد و طی این سال ها عناوینی همچون استاد نمونه کشوری، استاد نمونه دانشگاه، استاد برجسته مهندسی شیمی از سوی فرهنگستان علوم و عنوان بیوتکنولوژیست برجسته منتخب جشنواره زیست فناوری کشور را از آن خود کرده است.
از آثار علمی دکتر شجاع الساداتی می توان به تألیفات وی اشاره کرد.
کتاب بیوتکنولوژی صنعتی که تا کنون به چاپ هشتم رسیده است و در رشته های مختلف مرتبط با بیوتکنولوژی در دانشگاه های کشور تدریس می شود از آثار ایشان است.
علاوه بر آن نزدیک به 200 مقاله در مجلات معتبر علمی – پژوهشی داخلی و خارجی از دکتر شجاع الساداتی به چاپ و اختراعات متعددی از وی به ثبت رسیده است.
مدیریت کل پژوهشی دانشگاه، ریاست دانشکده فنی و مهندسی و ریاست دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه از جمله سوابق اجرایی دکتر شجاع الساداتی می باشد .

4 خرداد 1395 / تعداد نمایش : 2834