متن کامل خبر


 
برگزاری اولین نشست تخصصی ایران و کره جنوبی در دانشگاه

خلاصه خبر: اولین نشست تخصصی ایران و کره جنوبی با هدف مشارکت فرهنگی و علمی بین دانشگاه سئول و دانشگاه تربیت مدرس نوزدهم اردیبهشت ماه جاری به مدت دو روز در دانشکده علوم انسانی دانشگاه برگزار می شود.

اولین نشست تخصصی ایران و کره جنوبی با هدف مشارکت فرهنگی و علمی بین دانشگاه سئول و دانشگاه تربیت مدرس نوزدهم اردیبهشت ماه جاری به مدت دو روز در دانشکده علوم انسانی دانشگاه برگزار می شود.
دکتر شعیری دبیر اولین نشست تخصصی ایران و کره جنوبی در تشریح اهداف این نشست گفت: بر اساس تفاهم نامه ای که سال گذشته بین دانشگاه تربیت مدرس و دانشگاه سئول امضاء شد، نشست و سمینارهای علمی بین دو دانشگاه یکی از بندهای تفاهم نامه بود که در جهت اجرایی کردن آن، اولین نشست تخصصی ایران و کره جنوبی جهت تبادل آراء در حوزه علوم انسانی طی دو روز 19 و 20 اردیبهشت ماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
وی افزود: در این نشست تخصصی موضوعات زبان، فرهنگ و جامعه مد نظر قرار گرفته است و گروه های آموزشی زبان و ادبیات فارسی، تربیت بدنی ،زبان فرانسه، فلسفه و روابط بین الملل در برگزاری این نشست علمی فعال هستند.
دکتر شعیری در پایان ضمن تأکید بر نقش برگزاری این قبیل نشست های تخصصی در توسعه علمی – فرهنگی دانشگاه خواستار حمایت بیشتر مسئولان دانشگاه شد.
گفتنی است مراسم افتتاحیه اولین نشست تخصصی ایران و کره جنوبی روز یکشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه از ساعت 14 در سالن اجتماعات دکتر میر حسنی دانشکده علوم انسانی آغاز می شود.

15 اردیبهشت 1395 / تعداد نمایش : 1923