متن کامل خبر


 
برپایی نمایشگاه گیاهان دارویی در دانشکده کشاورزی

خلاصه خبر: به همت انجمن علمی گروه علوم باغبانی، نمایشگاه و فروشگاهی از گیاهان دارویی با عنوان "داروخانه زنده"¬¬¬¬¬¬ از پانزدهم اسفند ماه به مدت یک هفته در محل دانشکده کشاورزی برپا شد.

به همت انجمن علمی گروه علوم باغبانی، نمایشگاه و فروشگاهی از گیاهان دارویی با عنوان "داروخانه زنده" از پانزدهم اسفند ماه به مدت یک هفته در محل دانشکده کشاورزی برپا شد.
دکتر مجیدآقاعلیخانی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده، طی بازدیدی از این نمایشگاه، ضمن تقدیر از اعضای انجمن علمی گروه باغبانی، با تشویق و ترغیب دانشجویان به چنین فعالیت های عملی در بخش کشاورزی، بر حمایت مسئولان دانشکده از چنین طرح هایی تاکید نمود.
مهندس کمالیون و مهندس صادقی(دانشجویان گروه علوم باغبانی و از مجریان برپایی نمایشگاه گیاهان دارویی) نیز در سخنانی جداگانه، هدف از برگزاری این نمایشگاه را نمایش پتانسیل توانایی های دانشجویان دانشکده کشاورزی در تولید گیاهان دارویی، زینتی و نیز فرهنگ سازی بیشتر جهت استفاده از گیاهان زنده دارویی بصورت گلدانی در منازل مسکونی و فرهنگ آپارتمان نشینی در شهرهای بزرگ یاد کردند.
شایان ذکر است که این نمایشگاه در نیمه ی اول اسفندماه سال جاری در محل نمایشگاه های دانشگاه تربیت مدرس نیز برگزار شده بود.

24 اسفند 1394 / تعداد نمایش : 1204