متن کامل خبر


 
كاشت نهال در دانشكده منابع طبيعي و علوم دريايي به مناسبت روز درختكاري

خلاصه خبر: با آغاز هفته منابع طبیعی تعداد 200 نهال درخت افرا و بیش از 100 نهال مثمره از نهالستان ه ی تحقیقاتی مناطق شمالی کشور دریافت گردید و با مشارکت تعدادی از مسئولان شهرستان، امام جمعه شهر، دانشجویان، اساتید، هیأت رییسه و پرسنل دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی پانزدهم اسفند ماه در محل گلزار شهداي گمنام دانشكده و محل خوابگاه در حال تاسيس كاشته شد.

با آغاز هفته منابع طبیعی تعداد 200 نهال درخت افرا و بیش از 100 نهال مثمره از نهالستان ه ی تحقیقاتی مناطق شمالی کشور دریافت گردید و با مشارکت تعدادی از مسئولان شهرستان، امام جمعه شهر، دانشجویان، اساتید، هیأت رییسه و پرسنل دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی پانزدهم اسفند ماه در محل گلزار شهداي گمنام دانشكده و محل خوابگاه در حال تاسيس كاشته شد.
در این مراسم برای ترویج و نهادینه کردن صیانت از منابع طبیعی و ثروت های ملی، از دانش آموزان دبستان دخترانه حضرت رقیه(س) برای کاشت درخت دعوت بعمل آمد.
در پایان، دانشجویان دانشکده با حضور در دبستان و نمایش فیلم و اسلاید در رابطه با نگهداري از محيط زيست با توزيع هدايايي از دانش آموزان تقدير كردند.

كاشت نهال در دانشكده منابع طبيعي و علوم دريايي به مناسبت روز درختكاري

همچنين در دومين روز هفته منابع طبيعي به همت كانون دانشجويي پاكسازي طبيعت دانشكده منابع طبيعي و علوم دريايي و مشاركت دانشگاهيان مسير كاخ جنگلي تا بخش ساحلي پاكسازي گرديد؛ به ويژه در خط ساحلي دانشكده زباله هاي پلاستيك،‌ ظروف آب معدني و ضايعات شناور كه با امواج دريا به بخش ساحلي دانشكده آمده بود جمع آوري و به ماشين حمل زباله منتقل گرديد.

19 اسفند 1394 / تعداد نمایش : 1349