متن کامل خبر


 
بازنشستگان پرتلاش، تجارب خود را در اختیار دانشگاه قرار دهند

خلاصه خبر: رییس دانشگاه در آیین تجلیل از بازنشستگان دانشگاه گفت: دانشگاه در اين مسير پيشرفت و بالندگي مرهون تلاش ها و زحمات شما كارمندان عزيز و تلاشگر است.

رییس دانشگاه در آیین تجلیل از بازنشستگان دانشگاه گفت: دانشگاه در اين مسير پيشرفت و بالندگي مرهون تلاش ها و زحمات شما كارمندان عزيز و تلاشگر است.
در مراسمي كه با حضور رییس دانشگاه، هيات رييسه و جمعي از بازنشستگان و خانواده هاي آنان اول اسفند ماه در سالن استاد مطهري دانشگاه برگزار شد، از كارمندان بازنشسته دانشگاه تجليل به عمل آمد.
رییس دانشگاه در مراسم تجلیل از بازنشستگان دانشگاه که اول اسفندماه در سالن شهید مطهری برگزار شد، در سخناني ضمن خير مقدم به بازنشستگان و خانواده هاي آنان اظهار داشت: شما بازنشستگان عزيز از سال هاي گذشته با دانشگاه و نقاط قوت و ضعف آن آشنا هستيد و دانشگاه در اين مسير پيشرفت و بالندگي مرهون تلاش ها و زحمات شما كارمندان عزيز و تلاشگر است. من طي 27 سالي كه در دانشگاه مشغول به فعاليت هستم با چهره هاي مهربان شما عزيزان آشنا هستم و امروز خاطرات سالها تجربه و حضور پر تلاش شما در دانشگاه برايم زنده شد.
وي افزود: شما عزيزان با تلاش خستگي ناپذير خود دانشگاه را در اين سه دهه به بالندگي رسانديد و بحمدولله دانشگاه تربيت مدرس به عنوان دانشگاه طراز اول كشور با زير ساخت ها و بنيه علمي قوي و با افتخار خدمت به ميهن جمهوري اسلامي در راه آرمان هاي امام راحل و رهبري معظم به خوبي گام برداشته است.
وي خاطر نشان كرد: در سالهاي دهه 60 ، تحصيلات تكميلي در كشور يك آرزو بود، اما تلاش هاي همه اعضاي هيات علمي و غير هيات علمي در دانشگاه تربيت مدرس سبب شد تا اين مسير سخت هموار گردد و آهسته آهسته ظرف حدود دو دهه، دانشگاه تربيت مدرس تمام دريچه ها را براي كشور باز كرد و دانشگاه هاي ديگر با تأسي از اين دانشگاه توانستند در راستاي گسترش تحصيلات تكميلي و عالي قدم بردارند.
وي ضمن تشكر و قدرداني از خانواده هاي بازنشستگان دانشگاه تاكيد كرد: شما خانواده بزرگ همكاران تربيت مدرس با صبر و حوصله، سخت كوشي عزيزان خود را در دانشگاه شاهد بوديد و آنان را پشتيباني نموديد و اميدواريم اين چهره هاي مصمم و پرتلاش از اين پس نيز با خانواده خود در دانشگاه حضور يابند و با دوستان و همكاران خود تجديد ديدار كنند و دانشگاه نيز از تجربه هاي آنان بهره مند شود.

4 اسفند 1394 / تعداد نمایش : 1238